Sahipsiz kent Urfa …

Sahipsiz kent Şanlıurfa

Sahipsiz kent Urfa …
Bu içerik 294 kez okundu.

Şanlıurfaspor’da kiralık olarak forma giyen Trabzonsporlu oyuncu Mertcan Çam’ın dövüldüğüne yönelik asparagas açıklamalar Türkiye’nin gündemine oturdu. Yaşanan gelişmelerin ardından Şanlıurfaspor Başkanı Emin Yetim’in Asayiş Şube Müdürlüğü’nde ifade verdiği öğrenildi.

Siyasilerin kaderine terk ettiği kentlerin başında Şanlıurfa geliyor. Şanlıurfaspor Başkanı Emin Yetim ve kentti zan altında bırakan gelişmenin ardından İl Emniyet Müdürlüğü harekete geçti. Mertcan Çam dövüldüğüne yönelik iddialarından ardından Asayiş Şube Müdürlüğü’nde Başkan Yetim, ifade veriyor.

SİYASİLER YİNE SESSİZ

Şike olaylarında olduğu gibi Trabzonsporlu oyuncu Mertcan Çam’ın dövüldüğüne yönelik iddialara sessiz kalan siyasiler, yine sessizliklerini her zamanki gibi korudu. Şanlıurfalılar, yaşanan gelişmelere sessiz kalınmasına tepki gösteriyor.

STK’LARDAN TEPKİ

Şanlıurfaspor Başkanı Emin Yetim’in gözaltına alınmasına tepkiler gecikmedi. Misiad Şanlıurfa Şube Başkanı Ömer Ağ”Emin Yetim algı operasyonları ve yönlendirmeler ile gerçekten gözaltına alınmış ise bir daha vah halimize. Urfasporu temelli bitirelim diyorsunuz yani.”diye konuştu.

Ruha Haber Ajansı

Sahipsiz kent Şanlıurfa …
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
TES-İŞ Sendikası Şanliurfa Şube Başkanı Ramazan Düzme Vefat Etti
TES-İŞ Sendikası Şanliurfa Şube Başkanı Ramazan Düzme Vefat Etti
Karaköprü Kırsalındaki Kadınlara Hijyen Ve Sağlık Eğitimi Veriliyor
Karaköprü Kırsalındaki Kadınlara Hijyen Ve Sağlık Eğitimi Veriliyor