İlçe Müftüler Toplantısı Bozova’da Yapıldı

“2017 Yılı Aralık Ayı İlçe Müftüler Toplantısı,İl Müftüsü İhsan Açık’ın başkanlığında Bozova İlçe Müftülüğünde yapıldı.”

İlçe Müftüler Toplantısı Bozova’da Yapıldı
Bu içerik 254 kez okundu.

Şanlıurfa İl Müftülüğü ile ilçe Müftülükleri arasında yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, koordinasyonu güçlendirmek amacıyla, her ay ilimizin farklı bir ilçesinde planlanan İlçe Müftüleri toplantısına, İl Müftüsü İhsan Açık başta olmak üzere İl Müftü yardımcıları ve ilçe Müftüleri katıldı.

İl Müftüsü İhsan Açık’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda Bozova’ya yeni atanan İlçe Müftümüz Mustafa Turgut’a hayırlı olsun ziyareti yapmak ve İl Müftülüğü ile İlçe Müftülükleri arasında yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, koordinasyonu güçlendirmek amacıyla din hizmetlerinde verimliliği artırmak ve sorunları çözmek amacıyla toplandıklarını söyledi.
Ayrıca bu vesileyle de yeni atanan Bozova İlçe Müftümüz Mustafa Tugut’a görevinde başarılar diliyoruz” dedi. Gündemlerin okunması ve bu gündemler üzerine yapılan istişarelerle devam etti.

Toplantı, diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından sona erdi. Toplantı sonunda konuşan Bozova İlçe Müftüsü Mustafa Turgut ise, İl ve İlçe Müftülerini Bozova’da ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti.

İlçe Müftüler Toplantısı Bozova’da Yapıldı
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Kapkaçıkara gözaçtırılmıyor
Kapkaçıkara gözaçtırılmıyor
Fenerbahçe, Sivasspor'la puanları paylaştı
Fenerbahçe, Sivasspor'la puanları paylaştı