Urfa Büyükşehir Kadroları, Toplu Taşımayı Kullanacak

Şanlıurfa büyükşehir belediye başkanı Nihat çiftçi, halkın talep ve önerilerini haftada bir gün şehir içi otobüslerde yolculuk yaparak dinleyeceklerini söyledi.

Urfa Büyükşehir Kadroları, Toplu Taşımayı Kullanacak
Bu haber 239 kez okundu.

Şanlıurfa büyükşehir belediyesi başlattığı farkındalık projesi ile tüm büyükşehir üst yönetimi, artık şehir içi ulaşımda toplu taşımayı kullanacak.

Uygulamanın startını  aktarım merkezinde veren büyükşehir belediye başkanı nihat çiftçi, "amacımız halkımızın talep ve önerilerini birebir dinleyerek ortak akılla şehrimizi geliştirmektir" dedi.

Aktarma merkezinde büyükşehir üst yönetimi ile bir araya gelerek otobüslere binen başkan Nihat çiftçi, gezisi boyunca vatandaşlarla sohbet edip sorun ve taleplerini dinledi

Harran üniversitesi güzergahına sefer yapan toplum taşıma aracına öğrencilerle birlikte binen  başkan Nihat çiftçi, 19 yaş ortalaması ile Türkiye’nin en genç şehri Şanlıurfa’da gençliğe gerekli önemi veren bir kadro oluşturduklarını söyledi.

Üniversite öğrencisi sevim çelik,ilk defa büyükşehir belediye başkanıyla karşılaştığını ifade ederek, yüksek makamda olan birisinin halkla birlikte aynı otobüste olması güzeldir." şeklinde konuştu

Öğrencilerden Musa yıldız, belediye tarafından başlatılan uygulamadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Haber-kamera: kadir çelikcan 

Urfa Büyükşehir Kadroları Toplu Taşımayı Kullanacak
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Putin’den kupa jesti: Kaldırdık!
Putin’den kupa jesti: Kaldırdık!
İki Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayınlandı
İki Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayınlandı