Başkan Ayhan, Her Genci Kucaklayın, Çok Çalışın

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Ağ ile yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Başkan Ayhan, Her Genci Kucaklayın, Çok Çalışın
Bu haber 335 kez okundu.

AK Parti Akçakale İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı na seçilen Mustafa Ağ ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Ayhan ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Ağ ve yönetimine yeni görevlerinde başarı dileyen Başkan Abdülhakim Ayhan, gençlere öncelikleri arasında devlet, vatan, millet, bayrak olması gerektiğini söyledi.

GENÇLERİ ETRAFINIZDA TOPLAYIN

Ayhan, Herkesi kucaklayın, gençleri etrafınıza toplayın. Vatanı bayrağı her ortamda anlatın. Yanı başımızda Suriye var, oradaki iç karışıklıktan dolayı bugün ilçemizin nüfusundan çok Suriyeli misafir ediyoruz. Vatansızlığın, bayraksızlığın ne olduğunu daha iyi görüyoruz diye konuştu.

Ayhan, Akçakale Belediyesi nin her zaman gençlere destek vereceğinin bilinmesini isteyerek el birliği ile çalışmanın önemini anlattı.

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Ağ ise Başkan Ayhan'a özellikle gençlere yönelik sosyal aktivitelerin yaygınlaştırılmasında kendilerine destek vermelerini istedi. Ağ, ayrıca madde bağımlılığı ile mücadele etmek istediklerini bu konuda da katkı umduklarını belirtti.

Haber:Mehmet Ayhan-Akçakale 

Başkan Ayhan Her Genci Kucaklayın Çok Çalışın
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Putin’den kupa jesti: Kaldırdık!
Putin’den kupa jesti: Kaldırdık!
İki Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayınlandı
İki Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayınlandı