Önce soruşturma, sonra geri adım

Şanlıurfa’nın Bozova ilçesi’nde bir imam hatip ortaokulunda görev yapan öğretmen hakkında açılan soruşturmaya tepkiler dinmiyor. Tüm kesimlerden tepkiler yağınca İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğretmen hakkında açılan soruşturmayı kaldırdı.

Önce soruşturma, sonra geri adım
Bu haber 227 kez okundu.

(Ruha Haber Ajansı) Şanlıurfa’nın Bozova ilçesi’nde bir imam hatip ortaokulunda görev yapan öğretmen hakkında açılan soruşturmaya tepkiler dinmiyor. Tüm kesimlerden tepkiler yağınca İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğretmen hakkında açılan soruşturmayı kaldırdı.

 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DOĞRULARI İFADE ETMİYOR

01.01.2018 tarihinde Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü resmi sitenizde kamuoyuna bir duyuru yapıldı. Bozova’ya bir Hacılar İmamhatip Ortaokulu’nda görev yapan Din Kültürü öğretmeni hakkında soruşturmanın açıldığı ve 2 müfettişin görevlendirildiği açıklanmıştı. İmam hatip okulunda görev yapan din kültürü öğretmenine açılan soruşturma tüm ülkede  yankı yaparken ve İl Milli Eğitim Müdürünün tavrı eleştirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ART NİYET OLMAYINCA SORUŞTURMA KALDIRILDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, incelemelerin soru önergeleriyle açıldığı, kovuşturmanın inceleme sonucunda ise soruşturmaya döndüğü belirtildi. Yapılan incelemede art niyet olmayınca soruşturmaya gerek kalmadığı belirtildi.

Önce soruşturma sonra geri adım
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Putin’den kupa jesti: Kaldırdık!
Putin’den kupa jesti: Kaldırdık!
İki Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayınlandı
İki Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayınlandı