Geylan, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutladı

Saadet Partisi Haliliye İlçe Başkanı Halil İbrahim Geylan, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutladı

Geylan, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutladı
Bu içerik 374 kez okundu.

Saadet Partisi Haliliye İlçe Başkanı Halil İbrahim Geylan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Gazetecilik; meslekler arasında en zor ve en onurlu meslektir, Zira gazetecilik toplumun duyan kulağı, konuşan dili, mazlumun yanında zalimin karşısında olmayı gerektirir.

Gazetecilerimiz hemen bütün toplumsal olaylarda, çatışma ve hatta savaşlarda hep bir savaşçı bir kahraman gibi en ön saflarda yer alır. Tarafı olmadığı çatışma ve savaşlarda kimi zaman ağır yaralar alarak mesleğinden ve sıhhatinden olur, kimi zaman hayatından olur. En önemlisi ise egemenlere boyun eğmeden doğru bildikleri yolda gitmeleri çok zor ve meşakkatli bir iş olması hasebi ile icra ettikleri meslek çok daha büyük önem taşımaktadır.

Bizler gazetecilerin ne denli özverili ve fedakârca çalıştıklarının canlı şahitleri olarak tüm çalışan gazeteci Tüm çalışan gazeteci arkadaşlarımızın hak ettikleri emeğin karşılığını ve onuru kazanmaları İçin çaba göstermeye devam edeceğiz. Bu vesileyle Çalışan Gazeteciler Günlerini kutlar ve güzel günlerin, Adil bir Nizamın, Selametli günlerin, Refaha Kavuşacağımız vaktin, Faziletli bir yaşamın ve de Saadet dolu bir hayatın yakın olduğunu müjdeliyorum..

Halil İbrahim Geylan

Saadet Partisi Haliliye İlçe Başkanı

Geylan 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutladı
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Fenerbahçe, Sivasspor'la puanları paylaştı
Fenerbahçe, Sivasspor'la puanları paylaştı
Demirkol: Yemyeşil Haliliye İçin 158 Bin Ağacı Toprakla Buluşturduk
Demirkol: Yemyeşil Haliliye İçin 158 Bin Ağacı Toprakla Buluşturduk