Urfa’ya tek muayene istasyonu yetiyor mu?

Şanlıurfa’da tek araç muayene istasyonun olması sürücüleri mağdur ediyor.

Urfa’ya tek muayene istasyonu yetiyor mu?
Bu haber 331 kez okundu.

Şanlıurfa’da araçlarını muayene ettirmek için randevu alarak TÜVTÜRK istasyonuna giden ve saatlerce beklemek zorunda kalan vatandaşlar, artık bu sıkıntının çözülmesini istiyor.

VATANDAŞLAR SIRA BEKLEMEKTEN BIKTI

Şanlıurfa’da aracının muayenesini yaptırmak için TÜVTÜRK istasyonuna giderek saatlerce bekleyen vatandaş, araç muayene sorununa kökten çözüm bekliyor. Özellikle havaların soğuk olması nedeniyle saatlerce aracında ya da dışarıda bekleyen vatandaş için beklemek daha da çekilmez bir hal alıyor. Vatandaş, yılda binlerce kişinin ziyaret ettiği ve ayrıca ödemede yaptığı işletmelerin, hizmet konusunda daha hızlı ve yaratıcı olmasını bekliyor.

KENTE İKİNCİ BİR ARAÇ MUAYENE İSTASYONU ŞART!

Bir aracın muayenesi ortalama 30-40 dakika sürüyor. Ancak araç muayenesini yaptırmak isteyen vatandaş 30-40 dakika değil saatlerce bekliyor. 30-40 dakika beklemenin kabul edilebilir olduğunu ancak saatlerce beklemenin kabul edilemez olduğunu belirten vatandaşlar, bu konuda daha duyarlı olunması gerektiğini ifade ediyor. Bunun yanında vatandaşlar kentte sadece bir tane muayene istasyonunun olması ise durumu eziyete çeviriyor.

Ruha Haber Ajansı/RHA-Özel Haber)

Urfa’ya tek muayene istasyonu yetiyor mu?
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Putin’den kupa jesti: Kaldırdık!
Putin’den kupa jesti: Kaldırdık!
İki Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayınlandı
İki Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayınlandı