BAŞKAN DEMİRKOL 'DAN STK VE ESNAF ZİYARETİ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol Esnaf ve Sanatkarlar Odasına bağlı Esnaf Odaları ve Dernekleri ziyaret etti. Ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşlarla da görüşen Başkan Demirkol, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinledi.

BAŞKAN DEMİRKOL 'DAN STK VE ESNAF ZİYARETİ
Bu içerik 366 kez okundu.

BAŞKAN DEMİRKOL 'DAN STK VE ESNAF ZİYARETİ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor. Her fırsatta esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Başkan Demirkol, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinliyor. Haliliye Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları da aktaran Başkan Demirkol, taleplere ise anında yanıt veriyor. Başkan Demirkol Esnaf Ziyaretinin ardından Kunduracılar Dernek Başkanlığını ziyaret etti. Kunduracılar Dernek Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Remzi Akgül'ü ziyaret eden Başkan Demirkol,  ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada "Esnaf odaları esnafımızın çalışma imkanlarını kolaylaştırmak ve çalışmalarını belirli prensipler dahilinde yapmalarını sağlamak amacıyla kurulmuş Sivil Toplum Kuruluşlarıdır. Bu bakımdan hem esnafımızın çalışma hayatını kolaylaştırmak hem de vatandaşlarımızın daha rahat hizmet almalarını sağlamak amacıyla çalışmalar yapmaktadırlar. Bizde Haliliye Belediyesi olarak esnafımıza en iyi şekilde hizmet verebilmesi için Belediye'nin hizmetlerinde esnafımızın hizmetine sunuyoruz. Ahiliğin devamı olan bu esnaf odalarımızın inşallah esnafımıza hayırlı helal kazançlar temin etmesi noktasında kolaylık göstereceklerdi öncülük yapacaklarına inancımız tamdır. Bu vesile ile kongresini yapmış olan Kunduracılar Odası Başkanımızı ziyaret ettik. Oda esnafına saygılarımızı sevgilerimizi sunuyoruz" dedi. Kunduracılar Dernek Başkanı Mustafa Remzi Akgül ise ziyareti nedeniyle Başkan Demirkol'a teşekkür etti.

“BAŞKAN DEMİRKOL HER ZAMAN ESNAFIN YANINDA”

Başkan Demirkol, daha sonra Tuhafiyeciler ve Bujitericiler Odasını ziyaret etti. Oda Başkanı ve yönetimi ile görüşen Başkan Demirkol, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; "Esnaf odaları ziyareti kapsamında Tuhafiyeciler ve Bujitericiler Odası Başkanı Sayın Hüseyin Çadırcı ve yönetimini ziyaret ettik. Başkanımız ve yönetimi yeni kongrede güven tezleyerek görevlerine devam etme anlayışı içerisinde yeniden seçildiler kendilerini tebrik ediyorum. Esnafımızın hayatını kolaylaştırmak için, aynı şekilde bu esnafımızdan hizmet alan bu esnafımızın müşterisi olan vatandaşlarımızın da hizmet almasını kolaylaştırmak ve onlara en iyi şekilde hizmet almaları konusunda yapacakları çalışmalarda biz esnafımızın yanındayız. Halkımızın huzuru için, halkımızın güveni, halkımızın huzurlu bir şehirde yaşadığını hissetmesi için esnafımızla beraberiz."  Tuhafiyeciler ve Bujitericiler Odası Başkanı Hüseyin Çadırcı ise Başkan Demirkol'un sürekli esnafın yanında olduğunu ve çok sık esnaf ziyareti yaptığını anımsatarak Başkan Demirkol'a teşekkür etti.

Başkan Demirkol esnaf odaları ziyareti kapsamında son olarak Şanlıurfa Elektrik ve Radyo Teknisyenleri Oda Başkanlığını ziyaret etti. Kongre ile başkanlığa yeni seçilen Emin Fenerli'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Demirkol, "Esnaf teşekkülleri ziyaretlerimiz dahilinde Şanlıurfa Elektrik ve Radyo teknisyenleri odasını ziyaret ettik. Yeni seçilen oda yönetimiz Emin Fenerli Başkanlığında teşekkül etmiştir. Emin Fenerli Başkanlığındaki oda yönetimimize başarılar diliyorum tebrik ediyorum ve başarılarının artarak devamını diliyorum" dedi. Şanlıurfa Elektrik ve Radyo Teknisyenleri Oda Başkanı Emin Fenerli ise Başkan Demirkol'un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Demirkol'a teşekkür etti.

 

 

BAŞKAN DEMİRKOL 'DAN STK VE ESNAF ZİYARETİ
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Başkan Yıldız,” Adaylarımız İlimize Hayırlı Olsun”
Başkan Yıldız,” Adaylarımız İlimize Hayırlı Olsun”
Haliliye Başkan adayı; Canpolat
Haliliye Başkan adayı; Canpolat