Karaman’ın koyunu sonra çıkar oyunu!

(Ruha Haber Ajansı/RHA) – Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi parayla ve hileyle ödül aladursun, halk dilindeki gerçekler ise kentte yüzümüze vurmaya başladı.

Karaman’ın koyunu sonra çıkar oyunu!
Bu içerik 541 kez okundu.

Kentte elle tutulur somut hizmetler yapmayan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ne hikmetse her seferinde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ve belediyecilik anlamında Türkiye’ye damga vurmuş isimleri geride bırakıyor. Ancak işin aslına bakıldığında ise durumun tam tersi şeklinde olduğu öğrenildi.

HİLEYLE HERKES BİRİNCİ OLUR!

Yılın belediye başkanını seçecek sistem ilk açıklandığında bazı açıklar bulunuyordu. Bunun farkına varan belediye çalışanlarından O.G. ve arkadaşları haksız yere Nihat Çiftçi’ye oy vermeye başladı. Ancak bir süre sonra sistemin açığı giderildi. Belediye de Çiftçi’ye birden fazla oy veremeyenler yine uyanıklığa kaçtı. Yazılımcılardan alınan bilgilere göre, mobil telefonlar ile uçak moduna alınıp tekrar oy verilebiliyordu. Sistemdeki açıktan iyice yararlanan belediye çalışanları haksız yere Çiftçi’yi birinci yaptı.

Karaman’ın koyunu sonra çıkar oyunu!
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Karanlık Eller Yine İş Başında
Karanlık Eller Yine İş Başında
 City 3 puanı 3 golle aldı
City 3 puanı 3 golle aldı