Vali Erin’in Miraç Kandili Mesajı

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Miraç Kandili nedeniyle yayınladığı mesajında, “Bu kutlu gecenin, Miraç hadisesinin gerçekleştiği yer olan ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’nın kurtuluşuna, işgal ve zulmün son bulmasına, Müslümanlar arasında ümmet bilincinin tam anlamıyla yerleşmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

Vali Erin’in Miraç Kandili Mesajı
Bu haber 542 kez okundu.

Vali Erin, mesajında şunları ifade etti: Bu kutlu gece, insanlığı cehaletin karanlığından kurtaran Cenab-ı Allah’ın, Peygamberimiz Hz. Muhammed Aleyhisselama müjdeler verdiği gecedir. Peygamberimizin şahsında Mescid-i Haram ve Mescid-i Aksa’dan Yüce Rabbimizin katına uzayan bu yolculuk, insanlığı yüksek manevi değerlere ulaştıran Alemlerin Rabbinin sonsuz rahmet ve merhametinin tecellisidir.

Yüce Allah’a kulluk ve Peygamberimize ümmet olma bilincinin gelişmesi, gönüllere ferahlık, şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya barış, huzur, birlik ve beraberlik getirmesi temennisiyle aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Miraç gecesini tebrik ediyor, bu kutlu gecenin ilk kıblemiz Mescid-i Aksa’nın kurtuluşuna, işgal ve zulmün son bulmasına, Müslümanlar arasında ümmet olma bilincinin tam anlamıyla yerleşmesine vesile olmasını diliyorum.

Vali Erin’in Miraç Kandili Mesajı
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muharrem İnce hakkında suç duyurusu
Muharrem İnce hakkında suç duyurusu
Çavuşoğlu ile Pompeo görüştü
Çavuşoğlu ile Pompeo görüştü