Hataylı kurucu üye de AK aday adayı

Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerin erkene alınmasının ardından AK Partiye ülkenin her yöresinde aday adaylık başvurusu rekoru kırıldı. Doğu ve Güneydoğu illerinde en fazla aday adayı başvurusu 301 kişiyle Şanlıurfa önceki seçimde olduğu gibi yine rekor kırdı. Hatay’da ise 128 başvuru yapıldı.

Hataylı kurucu üye de AK aday adayı
Bu içerik 787 kez okundu.

AK Parti 27.Dönem Hatay Milletvekili Aday Adayı Süleyman Karadeniz, “Recep Tayyip Erdoğan’a gönülden bağlıyım ve bu trene sonradan binen değil, en başından beri bu trende olanlardanım” diyerek Hataylı hemşehrilerinin ısrarıyla adaylık başvurusunda bulunduğunu ve AK Parti saflarında hizmete devam edeceğini söyledi.

Bilinçli bir çiftçiyim ve AK Parti kurucu üyesiyim

1959 yılında Hatay’ın Kumlu ilçesinde doğduğunu hatırlatan AK Parti 27.Dönem Hatay Milletvekili Aday Adayı Süleyman Karadeniz, “Reyhanlı’da yaşıyorum, evliyim ve 6 çocuğum var. Çiftçilikle uğraşıyorum. Ziraat Odasında ve Amik Ovası Çiftçi Birliğinde görev aldım. Çiftçilerin sıkıntılarını bilen, aynı zamanda yaşayan birisiyim. Tarım konusunda çok ciddi projelerim var. Ayrıca Cumhurbaşkanımızın Başbakanlığı döneminde çiftçilerin sorunlarını, başta Amik Ovası olmak üzere bir dosya halinde Cumhurbaşkanımıza sundum ve Amik Ovasında çiftçinin yüzünü güldürecek birçok yeniliğe vesile olduk. Bu vesileyle tekrar Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum. Bilinçli bir çiftçiyim ve AK Parti kurucu üyesiyim” dedi.

AK Partinin neferiyim ve Recep Tayyip Erdoğan’a gönülden bağlıyım

2004 / 2009 yılları arasında İl Genel Meclis Üyeliği yaptığını da hatırlatan AK Parti 27.Dönem Hatay Milletvekili Aday Adayı Süleyman Karadeniz, “AK Parti kademelerinde görev aldığım süre içersinde de çok güzel hizmetlere vesile olduk. Eğitim, ulaşım ve sosyal alanlarda hizmetlerde bulundum. Vakıf kurucusuyum ve yöneticiliği yaptım. Yurt içi ve yurtdışı faaliyetlerinde bulundum. Şuan halen il delegesiyim ve AK Partinin neferiyim. Recep Tayyip Erdoğan’a gönülden bağlıyım ve bu trene sonradan binen değil, en başından beri bu trende olanlardanım” diye konuştu.

 

Hataylı kurucu üye de AK aday adayı
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratr izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BENZER ÇEKEBİLİR X
Mobil Oyun Ve Uygulamalara 101 Milyar Dolar Harcadık
Mobil Oyun Ve Uygulamalara 101 Milyar Dolar Harcadık
Saadet Partisi 5'i büyükşehir 277 belediye başkan adayını açıkladı
Saadet Partisi 5'i büyükşehir 277 belediye başkan adayını açıkladı