GAP İdaresi medyadan habersiz medya toplantısı yapıyor

GAP Bölge İdaresi kentte görev yapan medya ve basın kuruluşlarından habersiz medya toplantısı yaptı. Ancak medya toplantısına basın kuruluşlarının çağrılmamış olması ise akıllara soru işareti bıraktı.

GAP İdaresi medyadan habersiz medya toplantısı yapıyor
Bu içerik 351 kez okundu.

(Ruha Haber Ajansı/RHA) – GAP Bölge İdaresi kentte görev yapan medya ve basın kuruluşlarından habersiz medya toplantısı yaptı. Ancak medya toplantısına basın kuruluşlarının çağrılmamış olması ise akıllara soru işareti bıraktı.

 Geçtiğimiz günlerde GAP Bölge Kalkınma İdaresi ve Gaziantep Üniversitesi tarafından “GAP Bölgesinde Faaliyet Gösteren Yerel Medya Kuruluşlarının Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi İhtiyaç Analizi Yapılması ve Eylem Planı Hazırlanması” projesinin tanıtımı Şanlıurfa’da özel bir otelde yapıldı. Toplantıda herhangi bir sorun olmazken, medya ile ilgili toplantıya sadece belirli gazetecilerin çağrılması ise akıllarda soru işareti bıraktı.

FETÖCÜ SİTELERE PARA AKTARMAKLA ADINI DUYURMUŞTU

Geçtiğimiz yıllarda FETÖ’cü internet sitelerine para aktarmak ile adını duyuran GAP Bölge İdaresi bu seferde kendisini eleştiren ve açıklarını topluma duyuran gazetecileri yok saymakla gündeme geldi. Yapılan toplantıya sadece birkaç gazeteciyi çağıran GAP Bölge İdaresi kentte halkın haber alma özgürlüğü için çabalayan diğer gazetecileri ise yaptığı ile yok saydı.

BASIN BİRKAÇ GAZETECİDEN İBARET DEĞİL

Yapılan yerel medya toplantısına sadece birkaç basın mensubunun çağrılmış olması ise daha önce FETÖ’den dolayı adı kentte çıkan GAP İdaresi’nin okları üzerine çekmesine yetti. Öyle ki diğer medya kuruluşları ise duruma tepki göstererek kentteki basının sadece birkaç kişiden ibaret olmadığını dile getirdi.

Öte yandan GAP Bölge İdaresi’nin yaptığı çelişki konusunda nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu oldu.

 

 
GAP İdaresi medyadan habersiz medya toplantısı yapıyor
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Ak Parti İl Başkanı Yıldız’dan Halka Çağrı
Ak Parti İl Başkanı Yıldız’dan Halka Çağrı
AK Başkan adaylarına coşkulu karşılama
AK Başkan adaylarına coşkulu karşılama