Qnet Manchester Cıty Kadın Futbol Takımının Da Sponsoru Oldu

Yaşanacak bir hayat' konseptiyle 100'ü aşkın ülkede faaliyet gösterdiklerini söyleyen QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik, "İnsanların yaşamlarını daha sağlıklı ve daha iyi sürdürmesi için ürünler sunuyoruz. Yaşadığımız dünyaya karşı kendimizi sorumlu hissediyoruz" dedi. Doğrudan satış alanında faaliyet gösteren ONET'in bu vizyonla sporu desteklemeyi misyon olarak belirlediğini belirten Geyik, "Sporun enerji veren, sağlıklı yaşamayı teşvik eden, heyecanlı, kişiyi başarıya iten motivasyon gücü ONET'in yaklaşımıyla örtüşüyor. Bu nedenle tüm dünyada sporu ve sporcuyu destekliyoruz" diye konuştu.

Qnet Manchester Cıty Kadın Futbol Takımının Da Sponsoru Oldu
Bu içerik 381 kez okundu.

Yaşanacak bir hayat' konseptiyle 100'ü aşkın ülkede faaliyet gösterdiklerini söyleyen QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik, "İnsanların yaşamlarını daha sağlıklı ve daha iyi sürdürmesi için ürünler sunuyoruz. Yaşadığımız dünyaya karşı kendimizi sorumlu hissediyoruz" dedi. Doğrudan satış alanında faaliyet gösteren ONET'in bu vizyonla sporu desteklemeyi misyon olarak belirlediğini belirten Geyik, "Sporun enerji veren, sağlıklı yaşamayı teşvik eden, heyecanlı, kişiyi başarıya iten motivasyon gücü ONET'in yaklaşımıyla örtüşüyor. Bu nedenle tüm dünyada sporu ve sporcuyu destekliyoruz" diye konuştu. 

Global strateji 


Kitleleri peşinden sürükleyen ve tüm dünyada en çok izlenen spor olan futbolun, ONET'in sponsorluk çalışmaları yürüttüğü alanların başında yer aldığını ifade eden Geyik, şu bilgileri verdi: "2014 yılında Manchester City'nin resmi doğrudan satış sponsoru olan  QNET, bu yılda takımı yalnız bırakmadı ve sponsorluğunu 6 yıl daha uzattı. QNET, artık Manchester City Kadın Futbol Takımı'nın da sponsoru oldu. Dünyada özellikle de dezavantajlı kadınların girişimci olması için onları destekleyen çalışmalar yürüten QNET bu anlamlı sponsorlukla global stratejisini de taçlandırdı." 


'Kızlar da futbol oynar' 


Türkiye'de QNET olarak amatör sporcuları destekleme yönünde karar aldıklarını açıklayan Cem Geyik, şöyle konuştu: "Özellikle yarınımızı emanet ettiğimiz gençlerimizin kendi ayakları üzerinde duran güçlü bireyler olmasını önemsiyoruz. Sporun da gençleri yüreklendirmede itici güç olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle geçtiğimiz yıl Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı Sevgi Evleri İstanbul Şubesi erkek voleybol takımına, bu yıl da kız futbol takımına sponsor olduk. 'Kızlar da futbol oynar' dedik. Sahaya indik, kızların da erkek sporu futbolu başarabileceklerini desteklenirlerse de uluslararası başarıya ulaşabileceklerini göstermek istedik.'QNET'in, 2010 yılından beri Türkiye'de faaliyet gösterdiğini hatırlatan Geyik, şu bilgileri verdi: "130 bine yakın bağımsız temsilcimiz bulunuyor. ONET'in misyonunu, vizyonunu doğru anlatmak spor sponsorluklanmızla daha kolay oluyor. Satışlarımızda da olumlu yönde büyüme var. Özel saat markamız Bemhard H. Mayer'in Manchester City sponsorluğumuz sayesinde satıştan yüzde 100 artış gösterdi." 

Formula 1’e destek 

ONET'in bunların yanı sıra Afrika Futbol Konfederasyonumun (CAF) Şampiyonalarının da sponsorluğunu üstlendiğini kaydeden Geyik, şöyle devam etti: 'Yine hız ve heyecanı birleştiren Formula 1'de sponsorluklar yürütüyoruz. Marussia F1 Takımı ve genç yarışçı Pavan Ravishankar ONET'in destekleriyle başarılarına devam ediyorlar. Tüm bu çalışmalar ONET'in marka bilinirliğine büyük bir katkı sağlıyor. Bağımsız temsilcilerimizin, potansiyel müşterilerimize ulaşmasında köprü görevi üstleniyor. ONET'in ürün satışlarını da pozitif yönde etkiliyor."

Qnet Manchester Cıty Kadın Futbol Takımının Da Sponsoru Oldu
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Ak Parti İl Başkanı Yıldız’dan Halka Çağrı
Ak Parti İl Başkanı Yıldız’dan Halka Çağrı
AK Başkan adaylarına coşkulu karşılama
AK Başkan adaylarına coşkulu karşılama