Vekil Özcan Harıl Harıl Çalışıyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Halil Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Buğday Borsası esnafını ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Vekil Özcan Harıl Harıl Çalışıyor
Bu haber 226 kez okundu.

Şanlıurfa Milletvekili Adayı Halil Özcan, AK Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kaymaz ve Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi M.İlhami Günbeği ile birlikte Buğday Borsasında esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden AK Aday Özcan, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek not aldı.

AK Parti hükümeti öncesinde seçim sonrası vatandaşların unutulduğunu belirten AK Aday Halil Özcan, “Eski seçimlerde seçim öncesi vatandaşlar ziyaret edilir daha sonra vatandaşlar unutulurdu ama AK Parti hükümeti ile bu algı yıkıldı ve her daim vatandaşlarımız ile iç içeyiz ve böylelikle seçim öncesi gerçekten rahat bir şekilde vatandaşlarımızı ziyaret edip sohbet edebiliyoruz” dedi.

Özcan, AK Parti Hükümetinin Gerçekleştirdiği Projelerin Sahada Yansımasını Görüyoruz

 Gerçekleştirdiği Esnaf Gezisinde Konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Halil Özcan, “Buğday borsası esnafını gezerek 24 Haziran seçimleri için destek istedik. Esnafımızı ve kırsal mahallerden gelen vatandaşlarımız ile sohbet ettiğimizde Allah şükür olumlu düşünceler ile karşılaşıyoruz. Esnafımızın seçimde AK Parti ve Cumhurbaşkanımız destekleyeceklerini belirtiyorlar, vatandaşlarımız dış mihraplar tarafından oynan oyunlarında farkında olduklarını ve Cumhurbaşkanımıza desteklerini her daim sürdüreceklerini belirttiler. Her zaman dile getirdiğimiz gibi onlar konuşur AK Parti yapar ve bunun da sahada yansımasını rahat bir şekilde görüyoruz” şeklinde konuştu.

Vekil Özcan Harıl Harıl Çalışıyor
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çelik: Büyükelçilik saldırısı provokasyon
Çelik: Büyükelçilik saldırısı provokasyon
Avcılar’da kadın cinayeti
Avcılar’da kadın cinayeti