“Harran hak ettiği yerde değil”

HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekilli adayı Mustafa Koç, açık hava müzesini andıran kalıntıları kadar bilimin beşiği olarak bilinen ve yetiştirdiği âlimlerle nam salan Harran'ın hak ettiği yerde olmadığını söyledi.

“Harran hak ettiği yerde değil”
Bu içerik 463 kez okundu.

HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekilli adayı Mustafa Koç, seçim çalışmaları kapsamında Harran ilçesinde bazı ziyaretlerde bulundu. Milletvekilli adayı Koç ve beraberindeki partililer, esnaf ziyaretinde halktan destek talebinde bulundular.

Ziyarette sıcak ilgiyle karşılanan HÜDA PAR milletvekili adayı Koç ile sohbet eden bazı vatandaşlar, bugüne kadar ilçeyi bir iki ailenin yönettiğini ve ilçenin turizm merkezi olduğu halde hem çevre, hem ekonomik, hem de kültür bakımından çok geride bırakıldığını ifade etti.

Mevcut iktidarın ilçeye hizmet getirenin değil de en güçlü olana siyaset hakkı verdiğini ifade eden vatandaşlar, ülkeye ve ilçeye dürüst siyasetçilerin gelmesini temenni ettiler.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan HÜDA PAR milletvekili adayı Koç, açık hava müzesini andıran kalıntıları kadar bilimin beşiği olarak bilinen ve yetiştirdiği âlimlerle nam salan Şanlıurfa’nın otantik ilçesi Harran'ın hak ettiği yerde olmadığını söyledi.

Harranlıların dünyanın en gözde turizm ve kültür şehrine sahip oldukları halde hak ettikleri hizmeti alamadıklarını kaydeden Koç, her seçilen siyasetçinin ilçeyi köyden daha beter bir hale getirdiğini söyledi.

Bugüne kadar ilçede hiç bir hizmetin yapılmadığına dikkat çeken Koç, ilçenin turizm merkezi olduğu halde esnafın kan ağladığını gözlemlediğini dile getirdi.

24 Haziran seçimlerinde halkın teveccühünü alarak seçildiği takdirde Harran gibi kadim merkezleri yeniden imar ve inşa edeceğini sözlerine ekleyen Koç, kendilerini sıcak karşılayan Harran halkına teşekkür etti.

HÜDA PAR heyeti, ziyaret ve temaslarının ardından ilçeden ayrıldı. 

“Harran hak ettiği yerde değil”
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratr izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BENZER ÇEKEBİLİR X
Mobil Oyun Ve Uygulamalara 101 Milyar Dolar Harcadık
Mobil Oyun Ve Uygulamalara 101 Milyar Dolar Harcadık
Saadet Partisi 5'i büyükşehir 277 belediye başkan adayını açıkladı
Saadet Partisi 5'i büyükşehir 277 belediye başkan adayını açıkladı