Hanımefendi Seval Atilla, Ceylanpınarlı Vatandaşlarla Buluştu

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın eşi hanımefendi Seval Atilla, bugün Ceylanpınar'da vatandaşlarla birlikte iftar yapıp, ardından vatandaşlarla buluştu.

Hanımefendi Seval Atilla, Ceylanpınarlı Vatandaşlarla Buluştu
Bu içerik 530 kez okundu.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın eşi hanımefendi Seval Atilla Ceylanpınar Belediyesi'nin 2 Nolu Sağlık Ocağı yanında kurulan Birlik ve Beraberlik Sofrası'nda vatandaşlarla iftar yaptı, iftar sonrası Turgut Özal Parkı'nda ise vatandaşlar ve çocuklarla bir araya geldi.

 Park gezisi sırasında çocukların fotoğraf isteğini kırmayan Hanımefendi Atilla, parklarda oyun oynayan çocuklarla da zaman geçirdi.

 Ceylanpınar'da Ramazan ayı dolayısıyla iftar sonrası ilçe merkezindeki parklarda oturan vatandaşlarla bir araya gelen Seval Atilla, 24 Haziran günü yapılacak seçimlerinin önemini anlattı. Seçimler hakkında vatandaşlarında görüşlerini alan Atilla, "Bugün iftar sonrası İlçe Kadın Kolları Başkanlığı ve yönetimi ile parklardaki  vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Turgut Özal Parkı'ndaki kardeşlerimizle bir araya geldik. Onların sorunları dinleyerek, çay içtik. 24 Haziran günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve milletvekilliği seçimleri hakkında da bilgi verdik" dedi.

 

 

Hanımefendi Seval Atilla Ceylanpınarlı Vatandaşlarla Buluştu
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratr izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BENZER ÇEKEBİLİR X
Mobil Oyun Ve Uygulamalara 101 Milyar Dolar Harcadık
Mobil Oyun Ve Uygulamalara 101 Milyar Dolar Harcadık
Saadet Partisi 5'i büyükşehir 277 belediye başkan adayını açıkladı
Saadet Partisi 5'i büyükşehir 277 belediye başkan adayını açıkladı