HDP Şanlıurfa’da dur durak bilmiyor

HDP Milletvekili Adayları Harıl Harıl Çalışıyor…

HDP Şanlıurfa’da dur durak bilmiyor
Bu içerik 383 kez okundu.

Şanlıurfa- HDP’nin Urfa Milletvekili adayları dur durak bilmeden devam ettirdikleri seçim çalışmalarına bugünde Urfa’nın geneline dağılarak sürdürdü. Gittikleri her yerde seçmenlerin ilgi odağı olan ve birlikte fotoğraf çekme yarışına girilen adaylardan Nimetullah Erdoğmuş, İsmail Telli ve Yusuf Yetim kent merkezindeydi. Merkez ilçelerde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren adaylar yurttaşların Kadir gecesini tebrik ederek, HDP’ye destek istediler. Adaylar daha sonra Sırrın Mahallesinde bulunan Cem Evi’ni ziyaret ettiler.

‘HDP URFA’DA ADAYLARININ TAMAMINI MECLİSE GÖNDERECEK’

Adaylardan Ömer Öcalan ve Songül Arpa ise Suruç ilçesine bağlı Kestung, Elizera, Xerabxelil,Mellehemze , Perepere ile Oğan kırsal mahallelerinde büyük bir coşkuyla karşılandı. Heyeti HDP bayrakları, zılgıt ve alkışlarla karşılayan mahalle sakinleri birçok yerde halaylar çekti. HDP’nin tüm Urfa genelinde oylarını ikiye katılacağından emin olduklarını belirten birçok seçmen HDP vekil adaylarının tamamını meclise gönderme kararlılığında olduklarını dile getirdiler.

HDP vekil adayı Aliye Kızıldamar da kendilerine eşlik eden Halfeti HDP İlçe yöneticileriyle birlikte ilçeye bağlı mahallelerde seçmenlerle bir araya geldiler. Yoğun bir çalışma temposu içinde ziyaretlerini sürdüren heyet Argil, Cibin, Aram ve birçok mahallede aile ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ayşe Sürücü, Şerif Bendaş Birecik merkez ve kırsal mahallerinde, Nustertin Maçin ise Ceylanpınar ilçesinde aile ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek çalışmalarını sürdürdü.

HDP Şanlıurfa’da dur durak bilmiyor
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Mustafa Sarıgül CHP'den istifa etti
Mustafa Sarıgül CHP'den istifa etti
GAPTAEM’de Buğday Programı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
GAPTAEM’de Buğday Programı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı