Ülkü ocaklarından Başbuğ Türkeş İçin Mevlit

Şanlıurfa Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından, bin aydan daha hayırlı olan Mübarek Kadir Gecesinde Merhum Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ ve Ülkücü Şehitler ve vatan müdafaasında ve canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizin ruhuna hediye edilmek üzere Mevlidi Şerif okutulacağı öğrenildi.

Ülkü ocaklarından Başbuğ Türkeş İçin Mevlit
Bu içerik 256 kez okundu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ülkü ocakları Şanlıurfa İl Başkanı Bakır Bostancı şunları söyledi:
‘’Mübarek Ramazan-ı Şerif’in son günlerini idrak ettiğimiz bugünlerde bildiğiniz üzere bu akşam itibari ile bin ayda daha hayırlı olan Mübarek Kadir gecesini idrak edeceğiz. Biz Şanlıurfa Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak, Merhum Liderimiz Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ ve Ülkücü Şehitlerimiz ve Vatan için canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizin Ruhuna Hediye edilmek üzere mevlidi-i şerif programı tertip edeceğiz. Düzenleyeceğimiz bu programa başta ülkücü camia olmak üzere şehitlerimizin yakınlarını ve tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizi bekliyoruz.
Öte yandan sözlerime şunu da eklemek isterim ki, Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bin ayda daha hayırlı olan iyiliğin, güzelliğin ve Allah nurunun, yer yüzünün kapladığı şeytanların zincire vurulduğu mübarek Kadir Gecesi’nin başta Türk Milleti ve İslam Alemine hayırlara vesile olması temenni ederken bu mübarek gecenin Ortadoğu Coğrafyası’nda Siyonizmin zulmü altındaki Müslümanların, Arakan’da Budist’lerin zulmü altındaki Soydaşlarımızın, Çin zulmüne uğrayan Doğu Türkistan’daki Müslüman Türklerin, Kerkük’teki soydaşlarımıza yapılan zulmün son bulmasına ve akan kanlarının durmasına vesile olmasını yüce Allah’tan diliyorum’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Ülkü ocaklarından Başbuğ Türkeş İçin Mevlit
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Erdoğan’dan ittifak açıklaması: Herkes kendi yoluna
Erdoğan’dan ittifak açıklaması: Herkes kendi yoluna
Seyyar Satıcıların Tezgâhlarına El Konuldu
Seyyar Satıcıların Tezgâhlarına El Konuldu