HÜDA PAR adayı Güneş’ten köy ziyaretleri

HÜDA PAR Şanlıurfa Milletvekili adayı Emin Güneş, seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahalleleri ziyaret ederek, 24 Haziran’da destek talebinde bulundu.

HÜDA PAR adayı Güneş’ten köy ziyaretleri
Bu içerik 576 kez okundu.

HÜDA PAR Şanlıurfa Milletvekili adayı Emin Güneş; Eyyübiye İlçe Başkanı Ahmet İdem ve partililerden oluşan bir grupla, Merkez Eyyübiye ve Bozova ilçesine bağlı Sesi Gür, Alankuş, Ortaören, At Giden,  Alimerdan ve Haşit mahallerini ziyaret etti.

Mahalleliler, aynı zamanda akrabaları olan Emin Güneş'in HÜDA PAR'dan aday olmasını takdirle karşıladıklarını ve desteklerini verme kararı aldıklarını ifade ettiler.

HÜDA PAR’a destek verme kararı aldıklarından dolayı kendilerine teşekkür eden Güneş, partisinin diğer partilerle farklılıklarını anlattı.

Toplumda maneviyatı etkileyen içki, kumar, fuhuş, hırsızlık gibi kötü alışkanlıklarla mücadelelerinin parti olmadan öncede olduğunu ifade eden Güneş, “Parti olmadan öncede bunlarla mücadelemiz vardı. Çünkü bir yerde içki, kumar, fuhuş gibi kötü alışkanlıklar çoğaldığı takdirde canımız, malımız, dinimiz ve neslimiz tehlikeye girer. Bunlar toplumu tehdit eden alışkanlıklardır.” dedi.

İktidarların maneviyata önem vermediğini, daha çok dünya malına ve dünyaya yönelik işler yaptıklarının altını çizen Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü.

“İktidarlar hava alanı, yollar, hastaneler yapıyor. Tabi ki bunlara ihtiyaç vardır önemlidir. Bunların olmasını, çoğalmasını bizlerde istiyoruz. Ama en önemlisi maneviyattır. Huzurun ve adaletin olmasıdır. Allah’a (celle celaluhu) inanan, ondan korkan biri, yaptıklarının hesabının olacağı korkusuyla hareket ederse adaletli davranır. Yoksa Allah’tan korkmayan insan her şeyi yapar.” 

HÜDA PAR adayı Güneş’ten köy ziyaretleri
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratr izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BENZER ÇEKEBİLİR X
Mobil Oyun Ve Uygulamalara 101 Milyar Dolar Harcadık
Mobil Oyun Ve Uygulamalara 101 Milyar Dolar Harcadık
Saadet Partisi 5'i büyükşehir 277 belediye başkan adayını açıkladı
Saadet Partisi 5'i büyükşehir 277 belediye başkan adayını açıkladı