Milletvekili Gülpınar’dan ŞUTB Yönetimine Ziyaret

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, seçim çalışmalarını il genelinde ve özellikle Siverek ilçesinde aralıksız sürdürüyor.

Milletvekili Gülpınar’dan ŞUTB Yönetimine Ziyaret
Bu içerik 328 kez okundu.

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında akşam sanayicilerle buluşup, iftar yapan AK Vekil Gülpınar, sanayicilerin taleplerini dinledi ve seçimlerde Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye destek istedi.

Rubenıs İplik Fabrika Sahibi Sanayici İş adamı Osman İpek’in ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeği buluşmasına birçok sektörden sanayici katıldı. Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu’da, Milletvekili Gülpınar’a bölge hakkında brifing vererek bilgilendirdi.

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde birçok sanayici iş adamıyla bir araya gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, sanayicilerin devletten ve hükümetten yana beklentilerini dinledi.

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M.Kasım Gülpınar, sanayicilerden gelen sorun ve talepleri dinledi.

AK Vekil Gülpınar, iftar öncesi ve sonrası gerçekleşen buluşmasında, 24 Haziran seçimleri ve ülkenin daha da kalkınması için sanayicilerden destek istedi.

Gülpınar’dan ŞUTB Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M.Kasım Gülpınar, seçim çalışmaları kapsamında görevlerine yeni seçilen Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ve Meclis Başkanı İsa Kızıldemire’i de ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

AK Vekil Gülpınar’a, AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik eşlik etti.

Milletvekili Gülpınar’dan ŞUTB Yönetimine Ziyaret
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Erdoğan’dan ittifak açıklaması: Herkes kendi yoluna
Erdoğan’dan ittifak açıklaması: Herkes kendi yoluna
Seyyar Satıcıların Tezgâhlarına El Konuldu
Seyyar Satıcıların Tezgâhlarına El Konuldu