Urfa’da Bir İlk,MHP’li Özyavuz ile Ak Partili Başkan Seçim Bürosunda Buluştu

MHP MYK Üyesi Şanlıurfa milletvekili adayı İbrahim Özyavuz, MHP Şanlıurfa milletvekili adayları Mahmut Sayık, Yalçın Yalçınkaya, İbrahim Halil Arıtürk, Ali Haydar Kara ve il yönetimi ile Birecik'e cıkarma yaptı.

Urfa’da Bir İlk,MHP’li Özyavuz ile Ak Partili Başkan Seçim Bürosunda Buluştu
Bu haber 2630 kez okundu.

Birecik girişinde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Özyavuz gün boyu Birecik'te seçim çalışmalarını sürdürdü.Birecik'in en büyük mahallesi olan Mezra'yı da ziyaret eden MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili adayı İbrahim Özyavuz binlerce vatandaşın katılım gösterdiği MHP Şanlıurfa milletvekili adayı Yalçın Yalçınkaya'nın seçim bürosunun açılışını yaptı. Açılış sonrası programa katılan vatandaşlarla beraber seçim bürosunun önünde iftar yemeği programına katılan Özyavuz önemli açıklamalarda bulundu.

Özyavuz yaptığı açıklamada ; Bugün burada MHP Şanlıurfa milletvekili adayı sayın Yalçın Yalçınkaya'nın seçim bürosunun açılışını gerçekleştirmek üzere bir araya geldik. 24 Haziran'da  önemli bir seçime gireceğiz, bu seçime ittifak yaptığımız Ak Parti ile beraber giriyoruz. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde ortak adayımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Sayın Erdoğan'ın ilk turda seçilebilmesi için sizin desteğinizi istiyoruz.; diyerek ittifaka vurgu yaptı.

İftar programı sonrası MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili adayı İbrahim Özyavuz MHP Şanlıurfa milletvekili adayları ve MHP Birecik ilçe teşkilatı ile beraber esnaf gezisine cıktı, esnaf gezisi sırasında Ak Parti seçim bürosunu ziyaret ederek burada Ak Parti Birecik belediye başkanı Faruk Pınarbaşı ile bir araya geldi. Seçimlere kısa bir zaman kala ittifak ortağı olan  MHP ve AKP'nin kurmayları Şanlıurfa'da ilk defa Birecik'te bir araya geldi.

Urfa’da Bir İlk MHP’li Özyavuz ile Ak Partili Başkan Seçim Bürosunda Buluştu
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çelik: Büyükelçilik saldırısı provokasyon
Çelik: Büyükelçilik saldırısı provokasyon
Avcılar’da kadın cinayeti
Avcılar’da kadın cinayeti