ASKON Başkanı Şahin,”İDAM”İstedi

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin “çocuk istismarı ve cinayeti faillerine” “idam cezası” istedi.

ASKON Başkanı Şahin,”İDAM”İstedi
Bu içerik 525 kez okundu.

Ankara’nın Polatlı ilçesinde 22 Haziran’da kaybolan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın öldürülmesinin ortaya çıkışının ardından kamuoyunda yükselen “idam” seslerine ASKON Şube Başkanı Orhan Şahin de destek verdi.

Bu tür suçlarda cezaların caydırıcı olması gerektiğini ifade eden Şahin, “Acımız çok büyük. Allah (C.C.)’tan Eylül yavrumuzun ailesine sabırlar diliyorum. Çocuk istismarı ve cinayetlerine karşı Devletimiz bir an önce, toplumun talebi olan idam cezasını getirmeli.” diye konuştu.

Şahin, ”Bu kaçıncı çocuk ölümü? Küçücük bebeklere sapıklık yapan bu canileri hala besleyecek miyiz? Ülkemizde son zamanlarda artan çocuk tecavüzü ve cinayet olaylarına hepimiz şahit olmakta ve üzüntüden öteye gidememekteyiz. Bu insanlara verilebilecek en ağır cezanın verilmesinden yanayım. Çocuk tecavüzü ve katillerinin ölüm cezası ile cezalandırılmalarını istiyorum. Bu canilerin idamı, kaybettiklerimizi geri getirmeyecek ancak, belki bundan sonra böylesi acı ve ızdırap veren olayların yaşanmasını önleyecektir.” dedi.

ASKON Başkanı Şahin ”İDAM”İstedi
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’den Esnaf Ziyareti
Vali Erin’den Esnaf Ziyareti
Müzik Şehri Şanlıurfa'ya Yakışan Etkinlikler
Müzik Şehri Şanlıurfa'ya Yakışan Etkinlikler