Başkan Yıldız Altın ve Dolar Kampanyasına Destek Verdi

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Cumhurbaşkanının çağrısına cevap vererek şahsına ait altılarını bozdurdu.

Başkan Yıldız Altın ve Dolar Kampanyasına Destek Verdi
Bu içerik 246 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yastık altındaki altınların ekonomiye kazandırılması çağrısına cevap veren AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız bugün sabah saatlerinde şahsına ait olan altınlarını kuyumcuda bozdurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yastık altında bulunan altınlarınızı ve dövizlerinizi bozdurun açıklaması üzerine Şanlıurfalılar da harekete geçerek kuyumculara akın etmeye başladı. Şanlıurfalılar ekonomik savaşa boyun eğmeyeceklerini ve liderlerinin yanında olacaklarını belirterek Yastık altında ne kadar altın ve dövizi varsa kuyumcularda bozdurarak Cumhurbaşkanına destek verdi.

Başkan Yıldız yaptığı açıklamada; “ Bizde yaklaşık olarak bir haftadır devam eden ekonomik saldırıya tepki göstermek amacıyla liderimiz Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine yastık altında bulunan döviz, altın gibi birikimleri bozdurmak için burada toplanmış bulunmaktayız. Tabi burada gördüğüm manzara beni ziyadesiyle mutlu etti. Cumhurbaşkanımızın çağrısına kulak veren çok kıymetli hemşerilerimiz, duyarlı vatandaşlarımız burada akın akın liderimizin çağrısına kulak vermekteler. Tankla, topla, tüfekle yapamadıklarını ekonomi üzerinden yapmaya çalışmaktalar. Allah’ın izni, liderimizin kararlı duruşu ve aziz milletimizin ferasetiyle bunda da başarılı olamayacaklardır. Her operasyonda, her girişimlerinde nasıl ki bir darbe aldılar ise Allah’ın izniyle bunda da bertaraf olacaklardır. Liderimizin çağrısına kulak veren vatandaşlarımıza ben huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Ülke olarak el birliğiyle bu saldırıdan da en yakın zamanda kurtulacağız inşallah. Teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan vatandaşların yoğun altın ve dolar bozdurması da altın fiyatlarının düşmesine neden oldu.

Başkan Yıldız altınları bozdurduktan sonra kuyumcu esnaflarını dolaşarak piyasanın durumu hakkında esnaftan bilgi aldı.

 

Başkan Yıldız Altın ve Dolar Kampanyasına Destek Verdi
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Meclis'te intihar girişimi
Meclis'te intihar girişimi
CHP adaylık için 140 ismi açıkladı
CHP adaylık için 140 ismi açıkladı