Başkan Atilla, Vaktini Gençlere Ayırdı

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçe genelinde bulunan parklarda gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Başkan Atilla, Vaktini Gençlere Ayırdı
Bu içerik 631 kez okundu.

"Geleceğin umudu gençlerdir" sloganı ile gençliğe verdiği önemi anlatan Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, gençlere vakit ayırmayı da ihmal etmiyor. Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla ilçede bulunan Şehitler Parkı ve Cumhuriyet Parkı'nı gezdi, gençlerle bir araya gelerek onlarla sohbet etti.

BAŞKAN ATİLLA ÇOCUKLARI DA İHMAL ETMEDİ
Başkan Menderes Atilla'yı karşılarında gören gençler, belediyenin yaptığı park ve diğer çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Parkta hoşça vakit geçiren vatandaşların istek ve taleplerini de dinleyen Başkan Menderes Atilla, çocuklara da özel ilgi gösterdi. Gençlerle uzun süre sohbet eden ve gençlerin özçekim isteklerini de geri çevirmeyen Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla parkta oyun oynayan çocukların salıncakta oyunları da eşlik etti. 

Çocuklarla da sohbet edip, parkla ilgili taleplerini dinleyen Başkan Atilla, temaslarını tamamladıktan sonra parktan ayrıldı.

"BİR ÜLKENİN GELİŞMİŞLİK DÜZEYİNİN EN ÖNEMLİ GÖSTERGELERİNDEN BİRİSİ DE GENÇ NÜFUSUN VARLIĞIDIR"    
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin genç nüfus ile paralellik gösterdiğine vurgu yaptı. Atilla, "Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Sizlerin evlerinizin dışında da zaman geçirip, dinlenebileceğiniz alanların sayısını arttırmak için çalışıyoruz. Bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin en önemli göstergelerinden birisi de genç nüfusun varlığıdır. Ceylanpınar'da bu değişime katkı sağlayan ilçelerden biridir. Yatırımlarımızda gençlerimize yer veriyor ve onları unutmuyoruz. Fırsat buldukça gençlerimizle bir araya geliyor ve onlarla sohbet ediyoruz. Unutulmamalıdır ki,  gençlerin geleceğimizin umudu ve ümididir" dedi.

Başkan Atilla Vaktini Gençlere Ayırdı
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu: CHP’li belediyelerde asgari ücret 2 bin 200 TL olacak
Kılıçdaroğlu: CHP’li belediyelerde asgari ücret 2 bin 200 TL olacak
Sis uçak seferlerini durdurdu
Sis uçak seferlerini durdurdu