Akçakale Belediyesi Çalışıyor, Tüm Yollar Asfaltlanıyor | VİDEO

Akçakale’de alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda bakım, onarım ve asfalt serim çalışmaları tüm hızıyla devam ederken sıra Mehmet Kartal Caddesi’ne geldi. Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya “Caddemizde asfaltlama başladı. İlçemize yakışır yolları hizmete sunmaya devam edeceğiz” dedi.

1213 kez okundu.
Akçakale Belediyesi Çalışıyor, Tüm Yollar Asfaltlanıyor  | VİDEO Advert

Akçakale, Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın öncülüğünde şantiyeye döndü.

 İlçede alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda yol yenileme çalışmaları yürütülüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince bir cadde yepyeni yollarına kavuşturulurken, başka bir cadde de çalışmalar hızla başlatılıyor.  Bu kapsamda sıra Mehmet Kartal Caddesi’ne geldi. Ekiplerce caddede ilk olarak parke sökümü yapıldı ardından da yol, mekanik dolgu ve sıfırlama yapılarak asfalta hazır hale getirildi. Ardında ekipler sıcak asfalt serimine başladı.

 Konuya dair yazılı açıklama yapan Başkan Yalçınkaya ilçe ulaşımında tarih yazdıklarına dikkat çekerek “Mehmet Kartal Caddemizde asfaltlama başladı. İlçemize yakışır yolları hizmete sunmaya devam edeceğiz. Ulaşımın daha konforlu hale gelmesi için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bir hedefimiz var; sınırda yıldız ilçe olmak. Bunu da inşallah başarma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Ulaşımda adeta tarih yazıyoruz. İnşallah asfaltsız yolumuz kalmayacak. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Ekipler, yolu kısa sürede asfaltla buluşturarak hizmete sunacak.

Akçakale Belediyesi Çalışıyor Tüm Yollar Asfaltlanıyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katz: İsrail'in İrlanda ve Norveç büyükelçilerinin geri çağrılması için talimat verdim
Katz: İsrail'in İrlanda ve Norveç büyükelçilerinin geri çağrılması için talimat verdim
BM: Kharkiv bölgesinde şiddetli saldırılar devam ediyor
BM: Kharkiv bölgesinde şiddetli saldırılar devam ediyor