Hilvan'da bilim fuarı

Tubitak fuarı'nda, öğrencilerin geliştirdigi projeler yer aldı

Hilvan'da bilim fuarı
Bu içerik 949 kez okundu.

Şanlıurfa’nın hilvan ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen tubitak bilim fuarı'nda, öğrencilerin geliştirdikleri projeler yer aldı.

 

Şanlıurfa’nın hilvan ilçesinde tubitak ve milli eğitim müdürlüğü işbirliği ile bu yıl ikincisi düzenlenen tubitak bilim fuarı'nda, öğrencilerin kendi geliştirdikleri projeler yer aldı.

 

Hilvan fatih sultan mehmet ortaokul öğretmen ve öğrencilerinin bu yıl ikincisini düzenledikleri bilim fuarı, trafik kazasında hayatını kaybeden anısına yapıldı

 

Geçtiğimiz yıl trafik kazasında hayatını kaybeden ve ilk bilim fuarın gerçekleşmesine öncülük eden fatih sultan mehmet ortaokulu fen bilimleri öğretmeni gülşad güzel anısına düzenlendi.

 

Hilvan kaymakamı ahmet özay, hilvan belediye başkanı aslan ali bayık, hilvan ilçe milli eğitim müdürü mehdi turgut ve diğer kurum amirlerinin katıldığı tubitak bilim fuarında öğrenciler, kendi geliştirdikleri ve insan hayatına kolaylık sağlayacak projeleri sergiledi.

 

Kaymakam özay ve belediye başkanı aslan ali bayık, yapılan çalışmaları başarılı çok başarılı bulduklarını belirterek biim fuarının gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Siyaset urfa haber mhp chp akp hdp politika Ortadoğu savaş ölü yaralı mülteci kayıp infaz çocuk siyaset urfa haberler urfagöndemi gaphaberleri ruhanews
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
AK Parti’nin Meclis Başkanı adayı Mustafa Şentop
AK Parti’nin Meclis Başkanı adayı Mustafa Şentop
Canpolat,31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam ediyor
Canpolat,31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam ediyor