Milletvekili Aday Adayı Tokdemir'den İlçelere Çıkarma

AK Parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Av.Serdar Tokdemir çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

2273 kez okundu.
Milletvekili Aday Adayı Tokdemir'den İlçelere Çıkarma Advert

Ak parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Av.Serdar Tokdemir,Suruç,Birecik,Halfeti,Bozova Hilvan,ilçelere çıkarma yaparak ilçe başkanlarını ziyaret etti.Ak parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Av.Serdar Tokdemir ilçe başkanlarını Bozova belediye başkanı Suphi Aksoy'ı ziyaret ederek hasbıhal etti.

Ak parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Av.Serdar Tokdemir ise ilçe ziyaretlerinde Sosyal medyadan paylaşım yaparak şunları söyledi; Güzel Urfamızın güzel ilçesi Birecik’te Ak parti Birecik ilçe başkanımız Halil Yavuz ve arkadaşlarımız ile görüştük. Her yerde gördüğümüz aynı heyecan ve aynı azim. Yarına kararlılıkla devam etmek için fikir alışverişinde bulunduk.

Tokdemir Suruç Teşkilatını Ziyaret etti.

Ak parti Suruç ilçe başkanlığında, başkanımıza vekaleten yönetim ile verimli görüşmeler yaptık.Bugünden yarına bölgede gerçekleşecek değişim ve yenilenme  rüzgârını konuştuk. Mustafa Doğan başkanımıza çok geçmiş olsun.Allahtan şifa dileriz.

Ak parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Av.Serdar Tokdemir Halfeti ilçe başkanını ziyaret etti....

Urfa misafirperver, Urfa Şanlı ve özverili. Ak parti Halfeti ilçe başkanı Ökkeş Aybek  bizleri çok güzel ağırladı. Bölgemizi ve geleceğimizi değerlendirdik. Urfamız için ne yapacağımızı konuştuk.

Aday Adayı Tokdemir Bozova Belediye başkanı Aksoy ve Gençlik Kolları Başkanını ziyaret etti.

En büyük bereket dostluklar biriktirmek bizleri kabul eden ve geleceğe dair çalışmalarımızı, hayallerimizi dinleyen Bozova Belediye başkanımız Suphi Aksoy ve Ak parti Bozova Gençlik kolları başkanımız Recep Çetintaş kardeşimize çok teşekkür ederiz.

Ak parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Av.Serdar Tokdemir Hilvan ilçe başkanını Ziyaret Etti.

Gayret eden başarır. Tüm mesele gayret etmekte. Takdir Allah’tan. Bizlere güzel ev sahipliği için, bu vakte kadar ki tüm gayretleri için Ak parti Hilvan ilçe başkanımız Mustafa Çıdır ve ekibine teşekkür ederiz. Verimli bir görüşme oldu dedi.

Suruç,Birecik,Halfeti,Bozova Hilvan ilçe başkanları, Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ise Ak parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Av.Serdar Tokdemir'e çalışmalarında başarılar dileyerek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Valisi Ayhan: “Devletimiz tüm imkanlarıyla halkımızın yanındadır”
Şanlıurfa Valisi Ayhan: “Devletimiz tüm imkanlarıyla halkımızın yanındadır”
CHP'li Beko:
CHP'li Beko: "Satera işçisi yalnız değildir"