Ak Vekil Aday Adayı Av.Serdar Tokdemir,İlçe Ziyaretlerine devam ediyor..

Ak parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Av.Serdar Tokdemir,Bugün Viranşehir,Ceylanpınar ve Siverek ilçe başkanları ve ilçe teşkilatını ziyaret etti.

2247 kez okundu.
Ak Vekil Aday Adayı Av.Serdar Tokdemir,İlçe Ziyaretlerine devam ediyor.. Advert

Ak parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Av.Serdar Tokdemir ziyaretlerine ara vermiyor.Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Av.Serdar Tokdemir sosyal medyadan şunları söyledi;Durmamalıyız, dinamik bir toplumun gerekliliği çalışmak üzerine kurgulu hayatımız. Ceylanpınar’da verimli ve muhteşem görüşmeler yaptık. Bizi ağırlayan Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu'ya Ak parti Ceylanpınar ilçe başkanı Abdülcelil Doğantekin'e Kadın Kolları Başkanı Meral Beşkat ve Gençlik Kolları Başkanı Halil Bayluğ'a çok teşekkür ederiz.

Viranşehir ilçe ziyaretinden Vekil aday adayı Av.Serdar Tokdemir;Galibiyet ve Muzaffer olma Allah’ın bir lütfu. Ama gayret bizim. Gayretli olan sürekli çalışan bir teşkilatımızı daha ziyaret ettik. Ak Parti Viranşehir ilçe Başkanımız Ali Tekin'e dostumuz Sıraç Yıldırım'a  ve Ak Gençlik kollarına misafirperverliği için teşekkür ederiz.
Ak parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Av.Serdar Tokdemir bir ziyarette Siverek ilçe teşkilatına yaptı.Vekil aday adayı Av.Serdar Tokdemir
Bizi büyük bir nezaket ile Ak parti Siverek ilçe başkanımıza vekâletten karşılayan, partimizin yükünü omuzlayan arkadaşlarım, büyüklerim Bayram Birangel'e Mehmet Eyüp Kış'a ve Ömer Karakan'a teşekkürü bir borç bilirim.Daha yapacak çok işimiz var dedi.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Valisi Ayhan: “Devletimiz tüm imkanlarıyla halkımızın yanındadır”
Şanlıurfa Valisi Ayhan: “Devletimiz tüm imkanlarıyla halkımızın yanındadır”
CHP'li Beko:
CHP'li Beko: "Satera işçisi yalnız değildir"