Hilvan'daki Bozuk Yollar Onarım Bekliyor

Hilvan'daki Bozuk Yollar Onarım Bekliyor

Hilvan'daki Bozuk Yollar Onarım Bekliyor
Bu içerik 863 kez okundu.

hilvan ilçedeki insanlar rahatsızlar.

Şanlıurfa’nın Hilvan İlçesinde 30 Mart yerel seçimlerin üzerinden yaklaşık 26 ay geçmesine rağmen ilçe merkezindeki bozuk yollar halen onarılmadı.

Hilvan İlçe merkezindeki yolların bozuk olmasının araçlarının arızalanmasına neden olduğunu belirten sürücüler,Ak Partili  Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’a adeta ateş püskürüyor.

Hilvan’da 2009 yılından beri Başkanlık görevini yürüten Aslan Ali Bayık ilçenin cadde ve sokaklarında üst yapı  çalışmalarında 7 yıl boyunca kayda değer bir hizmet yapmaması  vatandaşların tepkisine neden oluyor.İlçe Merkezinde üst yapı çalışması yapılmadığını belirten vatandaşlar,  caddelerdeki bozuk yollar nedeniyle araçların sürekli arızalandığını ifade ettiler.

Yerel seçimlerin üzerinden yaklaşık 26 ay geçmesine rağmen herhangi bir çalışma yapılmadı. İlçe merkezinde ve kenar mahallelerde caddelerin ve sokakların durumu içler acısı seçimler bitince hizmetler de yapılmıyor.7 yıldır bu Hilvan’a gerçek anlamda hizmetler yapılmıyor diyerek bozuk olan cadde ve sokaklarda çalışma yapılmamasına tepki gösterdiler.

İlçe merkezindeki yolların bozuk olmasından dolayı araçlarıyla yol almakta zorlandıklarını belirten araç sürücüleri yetkililere isyan etti. Yolda çok fazla çukur mevcut olduğunu belirten vatandaşlar şunları söylediler; Günde binlerce kişi bu yolu kullanıyor. Biz yetkililerden ilgi bekliyoruz ve mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.” Dediler.

 
 
Urfa haberler kadın çocuk savaş gap ruhanews Şanlıurfa sağlık pkk siyaset hdp akp chp mhp dünya ortadoğu spor Türkiye
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Raydan çıkan yük treni devrildi
Raydan çıkan yük treni devrildi
Büyükşehir Belediyesi ‘Göbeklitepe’ programlarını iptal etti
Büyükşehir Belediyesi ‘Göbeklitepe’ programlarını iptal etti