Dilan Polat minik İslam için Urfa'ya geldi

Sosyal Medya Fenomeni Dilan Polat, Şanlıurfa'ya Minik İslam'ı Görmek İçin Geldi.

2487 kez okundu.
Dilan Polat minik İslam için Urfa'ya geldi Advert

Sosyal medya fenomeni ve iş kadını Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa'ya davullu zurnalı bir karşılama ile gelmişti. Ancak Polat'ın Şanlıurfa'ya geliş nedeni, bir eve misafir olarak gittiği sırada meydana gelen yangında ciddi yanıklarla yaralanan minik İslam'a yardım elini uzatmak için geldiği bildirildi.


Minik İslam'ın sağlığı, Fecr İnsani Yardım Derneği ve Ahmim Derneği'nin girişimleriyle gerçekleştirilen başarılı bir ameliyatla kurtarıldı. Bu ameliyatın masraflarının büyük bir bölümünü karşılayan hayırsever iş kadını Dilan Polat, vücudunda ağır yanıkları olan minik İslam'ı görmek için Şanlıurfa'ya geldi.
Özel bir hastanede gerçekleştirilen ameliyat sonrası İslam'ın sağlığına kavuşması, herkesi sevindirdi. Ahmim Derneği Başkanı Ayşegül Aksu'nun da desteğiyle gerçekleşen bu iyileşme, toplumun dayanışma ve iyilik hareketine dikkat çekti.


Fecr insani yardım Derneği ve Ahmim Derneği yetkilileri, bu olayın insanların bir araya gelerek dünyayı daha iyi bir yer haline getirebileceğini gösterdiğini belirterek, Dilan Polat ve Ayşegül Aksu'ya minnettarlık duyduklarını ifade ettiler. İnsanların el birliği yaparak daha fazla hayatı kurtarabileceğini vurguladılar.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayısı Tatlıları Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu
Kayısı Tatlıları Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu
Bakan Kurum: Diyarbakır’da 4 bin 415 yeni yuvamız ve iş yerimizde hayat başladı
Bakan Kurum: Diyarbakır’da 4 bin 415 yeni yuvamız ve iş yerimizde hayat başladı