Kral Tanju Çolak, Hami Mandıralı ve Ahmet Dursun Şanlıurfa’da

Türkiye’nin yetiştirdiği en yetenekli futbolcular arasında olan,Avrupa eski Gol Kralı milli futbolcu Tanju Çolak,yeni yetenekler için kolları sıvadı.

1912 kez okundu.
Kral Tanju Çolak, Hami Mandıralı ve Ahmet Dursun Şanlıurfa’da Advert

Türkiye’nin yetiştirdiği en yetenekli futbolcular arasında olan,Avrupa eski Gol Kralı milli futbolcu Tanju Çolak,yeni yetenekler için kolları sıvadı.Ünlü eski futbolcu Çolak,Hami Mandıralı, Ahmet Dursun,Mehmet Kenan Sürmeli Organizasyonu’n da ve ASK Başkanı Adnan Yükselir,Murat Basyan Koordinatörlüğünde yetenek taraması için Şanlıurfa'ya geldi.

Tanju Çolak adına kurulan futbol akademisi için Şanlıurfa’da yeni Arda Güler yeteneğinde futbolcu seçmesi yaparak çalışmalara başlayacak.

Türkiye ve Avrupa eski Gol Kralı milli futbolcu Tanju Çolak Şanlıurfa’ya geldi.Mehmet Kenan Sürmeli Organizasyonu’n da ve Murat Basyan Koordinatörlüğünde yetenek taraması yapacak olan Çolak,yeni Arda Güler yeteneğinde gençler için çalışmalara başladı.

Dünyanın en çok izlenen sporu futbol,Türkiye’de her geçen gün büyüyor.İstanbul’dan sonra,Anadolu’nun en küçük ilçelerine kadar yayılan futbol,yeni yeteneklerini arıyor.

Şanlıurfa’da,Tanju Çolak Futbol Akademisi için giden eski ünlü futbolcular Tanju Çolak,Hami Mandıralı ve Ahmet Dursun şehirde büyük heyecan yarattı.

Kral Çolak,12 ile 15 yaşları arasında bulunan gençleri,U12-U13-U14 ve U15 kategorilerinde,19-22 Eylül tarihleri arasında izleyecek.Türkiye’nin yeni yetenekli futbolcu adayları,Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi (ŞUTİM) Futbol Dünyası sahasında, 20 Scout ekibi hoca eşliğinde yetenek taramasına katılacak.

Deneyimli yetenekli futbolcu avcısı scout ekibi  tarafından seçilen gençler,seçmeler sonunda, üst liglerde oynama fırsatı yakalama imkanı bulacaklar.

HAYALLERİN GERÇEK OLMA ZAMANI GELDİ!

Tanju Çolak,Türk futboluna her mevkii de oynayacak gençleri bulmak için Şanlıurfa’ya gelmekten mutlu ve umutlu olduğunu söyledi.Organizasyona ilgiden memnun olduğunu ifade eden Tanju Çolak,geçen sene grubunda şampiyon olan Şanlıurfa Spor’a dikkat çekerek,gençlerin heyecanını ve isteğini kendisini şaşırttığını belirtti.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfaspor, Kocaelispor'a 2-0 mağlup oldu
Şanlıurfaspor, Kocaelispor'a 2-0 mağlup oldu
Davutoğlu'dan Akşener'e geçmiş olsun telefonu
Davutoğlu'dan Akşener'e geçmiş olsun telefonu