Akçakale Belediyesi'nden kırsal mahallelerde asfalt çalışmaları-(VİDEO)

Güvenli ve konforlu ulaşım için kırsalda yol çalışmalarını sürdüren Akçakale Belediyesi, 4 mahalleyi birbirine bağlayan 4 grup yolunu da asfaltla buluşturdu.

2392 kez okundu.
Akçakale Belediyesi'nden kırsal mahallelerde asfalt çalışmaları-(VİDEO) Advert

AKÇAKALE BELEDİYESİ’NDEN 4 MAHALLEYE ASFALT KONFORU


Güvenli ve konforlu ulaşım için kırsalda yol çalışmalarını sürdüren Akçakale Belediyesi, 4 mahalleyi birbirine bağlayan 4 grup yolunu da asfaltla buluşturdu. Çalışmaları yerinde inceleyen Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya “Gayretimiz ve çabamız; köyleriyle, şehriyle, sokaklarıyla, caddeleriyle modern bir Akçakale oluşturmak” dedi.

Akçakale Belediyesi merkezin yanı sıra kırsalda da ulaşım güvenliği ve konforunu artırmak için yol çalışmalarını sürdürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye’sinin desteği, Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın talimatlarıyla Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Akkeçi, Geçittepe, Mesudiye ve Obalı grup bağlantı yolunda asfalt serimi yapıyor.  7 km’lik alanda yürütülen çalışmalar kapsamında yollar yenileniyor.


BAŞKAN YALÇINKAYA: GAYRETİMİZ MODERN AKÇAKALE OLUŞTURMAK

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yalçınkaya da çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirterek “Grup yol çalışması yapıyoruz. Burası 7 km.’lik bir alan. Asfaltın 2’nci katını yapıyoruz. Yakın bir tarihte asfalt çalışmamız bitecek ve bu köy güzergahında olan kardeşlerimiz bu hizmetten istifa edecekler. Gayretimiz ve çabamız; köyleriyle, şehriyle, sokaklarıyla, caddeleriyle modern bir Akçakale oluşturmak. Bugüne kadar işin yüzde 90’nını bitirdik. 2 aya kadar da işimizin yüzde 95’ini bitirmiş olacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Başkan Yalçınkaya daha sonra mahalle sakinleriyle sohbet edip bölgeden ayrıldı.

 

# Akçakale Belediyesi'nden asfalt çalışmaları kırsal mahallelerde DAKİKA | # SON DAKİKA | OLAN Şanlıurfa bir Belediyesi başkanı belediye başkanı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Yerlikaya: AFAD ve ilgili kurumlarımızın tüm ekipleri saha taramalarına başladı
Bakan Yerlikaya: AFAD ve ilgili kurumlarımızın tüm ekipleri saha taramalarına başladı
Yılmaz’dan Çanakkale’deki depremden etkilenenlere geçmiş olsun mesajı
Yılmaz’dan Çanakkale’deki depremden etkilenenlere geçmiş olsun mesajı