Şanlıurfa'da resmi başvuru yapan Aday Adayları listesi belli oldu

Şanlıurfa'da resmi olarak başvuran Belediye Başkan Aday Adayları arasında çeşitli ilçelerden birçok isim bulunuyor.

2583 kez okundu.
Şanlıurfa'da resmi başvuru yapan Aday Adayları listesi belli oldu Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için resmi olarak başvuran isimlerden biri 24. Dönem Milletvekili Abdulkerim Gök ve Ahmet Kaplan oldu.

Eyyübiye ilçesinde aday adayı olan isimler arasında Mustafa Ağaç, Abdulkerim Dörtkardeş ve Mustafa Tepe yer alıyor. Haliliye ilçesinde ise Murat Karaçizmeli, Ergün Eren ve Mehmet Çayan aday adaylıklarını resmi olarak açıkladılar.

Karaköprü ilçesinde Ahmet Süzen, Ceylanpınar ilçesinde ise Veysi Aba, Eyyüp Şengül, Seyithan Atilla, Mehmet Kahraman, Mustafa Altuntaş, M. Salih Güntekin, Fatih Özbek, Vedat Akagündüz ve Mustafa Kesmez belediye başkan aday adayı oldular.

Hilvan ilçesinde aday adayı olan isimler Hanif Düzme ve Hasan İzol olarak belirlendi. Viranşehir ilçesinde İdris Şıhanlıoğlu, Lokman Beyaz, Osman Kaya ve Mehmet Yıldırım aday adayı olarak başvurularını gerçekleştirdiler.

Siverek ilçesinde ise Celal Kaya belediye başkan aday adayı olarak kendini gösterirken, Bozova ilçesinde ise Basri Yıldırım ve İbrahim Halil Akcan aday adaylıklarını resmi olarak yapan isimler oldu.

 

(RHA Ajans / Özel Haber )

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Gazze’ye yönelik operasyonları sürüyor
İsrail’in Gazze’ye yönelik operasyonları sürüyor
DEVA Partili Karal: “Hükümet yerli üretimi desteklemek yerine yine ithalatı önceledi''
DEVA Partili Karal: “Hükümet yerli üretimi desteklemek yerine yine ithalatı önceledi''