Büyükşehir’in ‘Çocuklarımıza İyilik Örün’ projesinin ikincisi başladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) tarafından geçen yıl hayata geçirilen, ‘Çocuklarımıza İyilik Örün’ projesinin ikincisi başladı.

101 kez okundu.
Büyükşehir’in ‘Çocuklarımıza İyilik Örün’ projesinin ikincisi başladı Advert

“Burada iyilik örüyoruz”

Büyükşehir Belediyesi KAYMEK Genel Müdürü Denizhan Burhan Çanakpınar, ‘İyilik Örün’ projesinin Başkan Memduh Büyükkılıç’ın örnek projelerinden biri olduğunu ve şehrin dört bir yanında ihtiyacı olan çocuklara, üşümemeleri adına bu atkı ve berelerin dağıtılacağını ifade etti.

Projenin çok ilgi gördüğünü söyleyen Çanakpınar, şöyle konuştu:

“Geçtiğimiz yıl çocuklarımıza iyilik örelim projesi başlatmıştık. Atkı ve bereleri ihtiyacı olan, soğuk kış günlerinde üşümesini istemediğimiz çocuklarımıza ulaştırmak üzere başlattığımız proje ciddi anlamda çok ilgi gördü. Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla biz bunları çok güzel bir şekilde paketleme yaptık. O gün asrın felaketi deprem yaşandığı için okullar tatile girmişken, tatil sonrası dağıtmayı planlarken maalesef böyle bir felaketle karşı karşıya kaldık. Bu felaket sonrasında depremzede çocuklarımıza binlerce atkı, bereyi ulaştırdık. İyilik Örün Projemize bu yıl da devam ettik. İpler, yumaklar ister kendiniz temin edebilirsiniz dedik, isterseniz KAYMEK tesislerinden alabilirsiniz dedik. Şu an bütün iplerimiz bitti, devamı gelecek.”

Hibya Haber Ajansı

Büyükşehir’in ‘Çocuklarımıza İyilik Örün’ projesinin ikincisi başladı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnce:
İnce: "Seçmenlerin incelenmesi ve sandık güvenliği için iş birliğine varız"
Hatay’da 1 ton 197 kilo uyuşturucu ele geçirildi
Hatay’da 1 ton 197 kilo uyuşturucu ele geçirildi