ABB, Pursaklar 1566. Cadde Özal Bulvarı katlı kavşak inşaatına başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Pursaklar Esenboğa Havaalanı Yolu (Özal Bulvarı) 1566. Cadde kesişimi katlı kavşak inşaatı çalışmasına başlıyor. Çalışmalar kapsamında saat 22.00’den itibaren Özal Bulvarı 11. ve 13 kilometreler arası yol trafiğe kapatılacak.

227 kez okundu.
ABB, Pursaklar 1566. Cadde Özal Bulvarı katlı kavşak inşaatına başlıyor Advert

Fen İşleri Daire Başkanlığı, Pursaklar Esenboğa Havaalanı Yolu (Özal Bulvarı) 1566. Cadde kesişimi katlı kavşak inşaat çalışmalarına başlıyor. Poje kapsamında, 1566. Cadde Özal Bulvarı 11. ve 13. kilometreler arasındaki yol  trafiğe kapatılacak.

Vatandaşların mağdur olmaması ve herhangi bir aksaklık yaşanmaması için duyuru yapan ABB trafik akışının Emek Caddesi üzerinden sağlanacağını bildirdi. Gerekli trafik düzenlemelerin yapıldığı ve güvenlik önlemlerinin alındığı Emek Caddesi’nde,  Ankara merkez istikametinden gelen ve Çankırı yolundan merkez istikametine doğru gitmek isteyenler belirlenen güzergâhı kullanabilecek.

Proje 75 gün içerisinde tamamlanacak

Alternatif ve ilçeye yeni bir giriş-çıkış imkanı sağlayacak proje, 3 gidiş-3 geliş olmak üzere toplam 6 şerit ve yaklaşık 700 metre uzunluğunda olacak. Fen İşleri Daire Başkanlığı, çalışmaları 75 gün içerisinde tamamlamayı hedefliyor.

Hibya Haber Ajansı

ABB Pursaklar 1566. Cadde Özal Bulvarı katlı kavşak inşaatına başlıyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayısı Tatlıları Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu
Kayısı Tatlıları Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu
Bakan Kurum: Diyarbakır’da 4 bin 415 yeni yuvamız ve iş yerimizde hayat başladı
Bakan Kurum: Diyarbakır’da 4 bin 415 yeni yuvamız ve iş yerimizde hayat başladı