Ekmen; Diyarbakır, Siirt ve Batman’da yerel seçim aday tespiti için çalışmalarda bulundu

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Diyarbakır, Siirt ve Batman’ı ziyaret etti.

153 kez okundu.
Ekmen; Diyarbakır, Siirt ve Batman’da yerel seçim aday tespiti için çalışmalarda bulundu Advert

Diyarbakır’da taziye ve düğünlere katılan Ekmen, buradan Siirt’e geçerek Siirt Barosu Başkanı Muhammet Alptekin ile görüştü. Bu ziyaretin ardından Kanal 56 ve Haber 56 Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Kuzu ve Genel Yayın Yönetmeni Ayhan Mergen’i ziyaret etti.

2 Aralık tarihinde Diyarbakır’da yapılacak olan bütçe temalı mitinge davet için gelen KESK heyetiyle görüşen Ekmen, daha sonrasında DEVA Partisi Siirt İl Başkanlığı’na geçerek teşkilatla birlikte yerel seçim aday çalışmalarını değerlendirdi.

Pervari Belediye Başkan Adaylığı için partisinin Pervari İlçe Başkanı İsmail Bilen’in evraklarını kendisi teslim alan Ekmen, yerel seçime güçlü bir şekilde hazırlandıklarını ifade etti.

Şirvan’daki maden kazasında hayatını kaybeden Orhan Gültekin’in ailesine taziye ziyaretinde bulunan Ekmen, buradan aday tespit çalışmalarının devamı için Batman’a geçti.

Burada taziye ziyaretlerinde bulunan Ekmen, Anadolu Gençlik Derneği’nin düzenlediği Kudüs Gecesi’ne katılarak, Gazze’de katle ve zulme uğrayan Filistinlilerle dayanışma içinde bulundu.

Yerel seçim aday tespit çalışmaları için sıkı bir çalışma içinde olduklarını belirten Ekmen, yerel seçimlere güçlü bir biçimde hazırlandıklarını ifade etti.

Hibya Haber Ajansı

Ekmen; Diyarbakır Siirt ve Batman’da yerel seçim aday tespiti için çalışmalarda bulundu
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Gazze’ye yönelik operasyonları sürüyor
İsrail’in Gazze’ye yönelik operasyonları sürüyor
DEVA Partili Karal: “Hükümet yerli üretimi desteklemek yerine yine ithalatı önceledi''
DEVA Partili Karal: “Hükümet yerli üretimi desteklemek yerine yine ithalatı önceledi''