Suruç İlçesine Ömer Şimşek Yakışır

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Suruç Belediye Başkan Aday Adayı olan Maden Mühendisi ve İş Adamı Ömer Şimşek bir parantez açmazsak eksik yapmış oluruz diye düşünüyorum.

2442 kez okundu.
Suruç İlçesine Ömer Şimşek Yakışır Advert

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Suruç Belediye Başkan Aday Adayı olan Maden Mühendisi ve İş Adamı Ömer Şimşek bir parantez açmazsak eksik yapmış oluruz diye düşünüyorum. Saha çalışmalarında ön plana çıkan Ak parti Suruç Belediye başkan aday adayı ve Maden Mühendisi İş adamı Ömer Şimşek Suruç ilçesine yakışan bir aday görülüyor.
Suruç ilçesini karış karış bilen sorunlarını bilen bir adaydan bahsediyoruz oda Maden mühendisi İş adamı Ömer Şimşek'tir

Suruç Liyakatlı Tecrübeli Aday İstiyor
Suruçu geleceğe taşıyacak, marka değerini yükseltecek bilgili, tecrübeli ve liyakatlı bir aday istiyorlar. Etnik köken veya hemşehrilik yerine, hizmet anlayışı ve becerisinin ön planda olmasını istiyorlar.

Tüm bu beklentileri topladığımızda ve Suruç ilçesinin aday adayı Ömer Şimşek kariyerini başarılarını karşımıza aldığımızda Suruçluların ihtiyaç duyduğu adayın Şimşek olduğu apaçık ortada.

ÖMER ŞİMŞEK SURUÇ'A HİZMET ETMEK İSTİYOR

Şanlıurfa’da belediyecilik anlamında Suruç'un en tecrübeli isimlerinden olan iş adamı Ömer Şimşek doğup büyüdüğü topraklara hizmet etmek için öne çıktı. Bölge halkının geniş istişareleri sonucunda hizmet için yola çıkan Şimşek'in kararı bölgede büyük yankı uyandırdı.

Son sözüm şudur ki iyi düşün Suruç Kendisi İş Adamı olan ve iş hayatına kazandırdıklarıyla ismini her zaman duyduğumuz Ömer Şimşek aday adaylığı özelde Suruç'ta genelde ise Şanlıurfa’da memnuniyetle karşılandı.
Şüphesiz Suruçların ihtiyaçlarına baktığımızda kendilerinin sorularına apaçık cevap verecek adayın da İş adamı Ömer Şimşek olduğu aşikar.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fenerbahçe Eda Erdem'le sözleşme uzattı
Fenerbahçe Eda Erdem'le sözleşme uzattı
Davutoğlu, Kırım Tatar ve  Çerkes Sürgünü'nü andı
Davutoğlu, Kırım Tatar ve Çerkes Sürgünü'nü andı