Başkan Fidan: Suruç Belediyesi halkın mağduriyetini görmezden geliyor-(VİDEO)

HÜDA PAR Suruç İlçe Başkanı Yunus Fidan, ilçe merkezindeki yolların köstebek yuvasına döndüğünü belirterek, Suruç halkının çamurlu yollar nedeniyle mağdur olduğunu ifade etti.

2164 kez okundu.
Başkan Fidan: Suruç Belediyesi halkın mağduriyetini görmezden geliyor-(VİDEO) Advert

Başkan Fidan, Suruç Kaymakamı ve Suruç Belediyesi Kayyumunun ise kamuoyuyla paylaştıkları çamurlu yolları yalanladığını, halkın mağduriyetini ve yaşanan gerçekleri halktan sakladıklarını iddia etti.

Suruç İlçe Başkanı Yunus Fidan, yaşanan sorunu çözmek ve halkı bilgilendirmek amacıyla yerinde inceleme yaparak çektiği bir video ile kamuoyunu bilgilendirdi. Video aracılığıyla çamurlu yolların durumunu doğru bir şekilde aktaran Fidan, Suruç halkının yaşadığı mağduriyeti duyurdu.

Fidan, Suruç Kaymakamı ve Suruç Belediyesi Kayyumunun kamuoyuna servis ettiği fotoğrafların gerçeği yansıtmadığını belirterek, halkın yaşadığı zorlukları gözler önüne serdi. Çektiği video ile sorunun ciddiyetini vurgulayan Fidan, çamurlu yolların Suruç halkını nasıl etkilediğini açıkça ortaya koydu.

HÜDA PAR Suruç İlçe Başkanı, yetkililerin gerçekleri gizleyerek çamurlu yolları inkar etmelerini eleştirirken, halkın doğru bilgilendirilmesi gerektiğini ifade etti. Yaşanan sorunun çözümü için gerekli adımların atılması ve halkın mağduriyetinin en kısa sürede giderilmesi gerektiğini belirten Fidan, Suruç halkının haklı taleplerinin dikkate alınmasını istedi.

HÜDA PAR Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Emin Özaslan'ın Suruç ile ilgili yaptığı paylaşımı da hatırlatan İlçe Başkanı Fidan; "Suruç Belediyesi yalan ve gerçek diye iki fotoğraf paylaşmıştı biz de tekrar yerinde inceledik ve halkın takdirine bıraktık.

Suruç'ta 2 yıldır halkımız mağdur.Ancak Suruç kayyum belediyesi ise toz , çamur ve halkın mağduriyetini görmezden geldiler.Herhalde başka bir ülkeye ait olduğu için Suruç belediyesi tarafından görmezden gelindi ve yolları yapılmadı.
Yalan veya gerçek olduğunu görmek isteyenler gidip bu paylaştığımız yolların içler acısı durumunu görebilir." ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katz: İsrail'in İrlanda ve Norveç büyükelçilerinin geri çağrılması için talimat verdim
Katz: İsrail'in İrlanda ve Norveç büyükelçilerinin geri çağrılması için talimat verdim
BM: Kharkiv bölgesinde şiddetli saldırılar devam ediyor
BM: Kharkiv bölgesinde şiddetli saldırılar devam ediyor