Bozova Belediyesinde Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Bozova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, kent merkezi başta olmak üzere Kırsal mahallelerdeki çalışmalar aralıksız sürdürülüyor.

1782 kez okundu.
Bozova Belediyesinde Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor Advert

Bozova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, kent merkezi başta olmak üzere Kırsal mahallelerdeki çalışmalar aralıksız sürdürülüyor.

Bozova Belediyesi her mahalleye eşit hizmet anlayışı ile tüm çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince eşit hizmet anlayışı ile stabilize yol çalışmaları başta olmak üzere temizlik, ilaçlama, mahalle içi parke ve bordur taşı döşeme çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

BİR MAHALLE DAHA ÜST YAPIYA KAVUŞTU

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, göreve geldiği günden bu yana onlarca mahallede, mahalle içi stabilize yol, parke ve bordur taşı döşeme çalışmaları için verdiği talimatlar doğrultusunda, Fen İşleri ekipleri üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ile ilgili olarak yazılı bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Suphi Aksoy; “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana tüm mahallelere eşit hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Üst yapısı tamamlanan mahallelerimize hayırlı olsun. Belirlenen program doğrultusunda kırsal mahallemiz olan Ortatepe mahallesinde de üst yapı çalışmalarına başladık. En kısa sürede bu mahallemizdeki çalışmalarımızı da tamamlayacağız. Mahallemizde devam eden üst yapı parke ve bordur taşı şimdiden mahalle sakinlerimize hayırlı olsun. Üst yapısı yapılmayan diğer mahallelerimizde de çalışmalara en kısa zamanda başlamayı hedefliyoruz.” dedi.


VATANDAŞLARDAN TAKDİR

Bozova Belediyesinin yapmış olduğu çalışmaları vatandaşlar da takdirle karşılıyor. Özellikle kırsal mahallelerde yapılan üst yapı çalışmaları ile ilgili olarak vatandaşlar, “Yazın tozdan, kışın çamurdan geçilmeyen mahalle içlerinde belediyemiz tarafından başlatılan çalışmalardan son derece memnun kaldık. Çalışmalardan dolayı başta Belediye Başkanımız Suphi Aksoy olmak üzere emeği geçen tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz’ dediler.

 

 

 

# Bozova belediyesinde çalışmaları üst yapı devam ediyor ile # SON DAKİKA | DAKİKA | bir OLAN Belediyesi bulunan Tarafından
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir İtfaiyesi orman yangınlarına karşı nöbet tutuyor
İzmir İtfaiyesi orman yangınlarına karşı nöbet tutuyor
DSÖ Genel Direktörü Ghebreyesus, Sir Liam Donaldson ile görüştü
DSÖ Genel Direktörü Ghebreyesus, Sir Liam Donaldson ile görüştü