Şanlıurfa'lı söz yazarı Ozan Aşık Kul Cemali'den Gülpınar'a "Bankamatikçi" desteği-(VİDEO)

Adalet ve Kalkınma Partisi'nden istifa eden Mehmet Kasım Gülpınar'ın yeniden Refah Partisi'ne geçişi, cumartesi günü yapılan mitingde binlerce yeniden Refah Partili tarafından desteklendi.

2373 kez okundu.
Şanlıurfa'lı söz yazarı Ozan Aşık Kul Cemali'den Gülpınar'a Advert

Adalet ve Kalkınma Partisi'nden istifa eden Mehmet Kasım Gülpınar'ın yeniden Refah Partisi' ne geçişi, cumartesi günü yapılan mitingde binlerce yeniden Refah Partili tarafından desteklendi. Mitingde yaptığı açıklamalar ise gündeme damga vurdu. Gülpınar'ın en dikkat çekici açıklamalarından biri, belediyelerde çalışıp işe gitmeyen "bankamatik memurları" hakkındaydı.

Gülpınar'ın bu açıklamalarının yankıları sürerken, Şanlıurfa'lı yazarlar da Mehmet Kasım Gülpınar'a destek vermek için deyişler yazmaya devam ediyorlar. Şanlıurfa'lı söz yazarı Aşık Ozan Aşık Kul Cemali de Gülpınar'ın bankamatikçiler üzerinden yaptığı konuşmaya bir deyiş göndererek destek verdi.

Mehmet Kasım Gülpınar'ın miting meydanında yaptığı açıklamalar, belediyelerde çalışan fakat işe gitmeyen "bankamatik memurları" konusuna odaklanmıştı. Bu açıklama, toplumda büyük yankı uyandırdı çünkü bu durumun kamu kaynaklarının israfına ve halkın mağduriyetine yol açtığı düşünülmekteydi. Gülpınar, bankamatik memurlarının görevlerini yerine getirmemeleri durumunda adaletin sağlanamayacağını vurguladı.


Bu tartışmalar devam ederken, Şanlıurfa'lı söz yazarı Aşık Ozan Aşık Kul Cemali de deyişiyle Mehmet Kasım Gülpınar'a destek verdi. Aşık Kul Cemali'nin deyişi, Gülpınar'ın bankamatikçiler üzerinden yaptığı konuşmanın önemini ve doğruluğunu vurguluyordu. Deyişinde, belediyelerde çalışıp işe gitmeyen memurların halka hizmet etmeleri gerektiğini ve bu şekilde adaletin sağlanacağını dile getirdi.

Mehmet Kasım Gülpınar'ın Refah Partisi'ne geçişi ve mitingde yaptığı açıklamalar, toplumda büyük bir ilgiyle karşılandı. Bankamatik memurları konusu, kamuoyunda tartışmalara yol açtı ve bu konuda destekleyici deyişler yazılmaya başlandı. Gülpınar'ın bu konuya dikkat çekmesi, belediyelerin verimliliği ve adaletin sağlanması açısından önemli bir adım olarak değerlendirildi.

-İşte AŞIK KUL CEMALİ'nin Bankamatikçiler için söylediği o sözleri..

Ne çara ne çara....
Kimse çara bulamadı bu bankamatikçılara....
Kasım Gülpınar diyor...Gelirsem çara bulurum bu bankamatikçılara...Onları koyarım hepsini duvarlara...Çıkarmam onları duvar dibinden herkes etsin onları stara...
Ne çara ne çara...
Bunca belediye geldi bulamadı bu bankamatikçilere çara
Ne yapsın ne etsin bu garip AŞIK KUL CEMALİ
Aşık fukara...
Burdan selam gönderiyorum eğer çare olacaksa Kasım Gülpınıra...”

# DAKİKA | belediye # SON DAKİKA | Şanlıurfa Tarafından bir ne? geldi Şanlıurfa'lı söz yazarı Ozan Aşık Kul Cemali'den "Bankamatikçi" Kasım Gülpınar'a Desteği
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanı Güler, IKBY Başkanı Barzani ile bir araya geldi
Milli Savunma Bakanı Güler, IKBY Başkanı Barzani ile bir araya geldi
İran’daki seçimler sona erdi
İran’daki seçimler sona erdi