Başkan Büyükkılıç: ''İyi niyetli çalışmalar üreten bir yaklaşım sergiliyoruz''

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan ve Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman, Serdar Öztürk, Ali Hasdal ve Mustafa Türkmen ile başkanlık makamında proje ve çalışmaları hakkında konuşmak üzere bir araya geldi.

73 kez okundu.
Başkan Büyükkılıç: ''İyi niyetli çalışmalar üreten bir yaklaşım sergiliyoruz'' Advert

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, sabahın erken saatlerinde başlayan çalışmaları gecenin geç saatlerine kadar sürdürdüklerini belirterek, amaçlarının kendilerini seven, seçen, kendilerine güvenen Kayserili hemşehrilerine layık olmak ve onlar için proje üretmek olduğunu söyledi.

Büyükkılıç, mesai arkadaşları ile insana dokunan, Kayseri’nin her noktasına yaptıkları iyi niyetli çalışmalar ile şehri geleceğe taşıyacaklarını vurguladığı konuşmasında, “Mesai arkadaşlarımızın gerçekten insana dokunan projeleri ile iyi niyetli yaklaşımları ile fedakarca yaptıkları çalışmalar ile bu şehri hem ülkemiz açısından, hem gençlerimiz, hem çocuklarımız açısından geleceğe taşıyoruz. İyi niyetli çalışmalar üreten bir yaklaşım sergiliyoruz.” ifadelerini kullandı.

16 ilçe belediye başkanı ile birlikte Kayserililere hizmetlerin süreceğini vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “16 ilçe belediye başkanımızla el ele, gönül gönüle Kayseri’mizin insanlarına en güzel projeleri sunacağımızdan hiç şüpheleri olmasın.” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Başkan Büyükkılıç: ''İyi niyetli çalışmalar üreten bir yaklaşım sergiliyoruz''
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanı Güler, IKBY Başkanı Barzani ile bir araya geldi
Milli Savunma Bakanı Güler, IKBY Başkanı Barzani ile bir araya geldi
İran’daki seçimler sona erdi
İran’daki seçimler sona erdi