KAYMEK, “Bir Demlik Sohbet” ile evlere konuk oluyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi ile ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmetini evlere taşıyor. ‘Bir Demlik Sohbet’ sloganı ile evlere konuk olan büyükşehirin uzman danışmanları, 2024 yılının ilk programını yaptı.

145 kez okundu.
KAYMEK, “Bir Demlik Sohbet” ile evlere konuk oluyor Advert

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, toplumun rehabilitasyonuna yönelik gerçekleştirdiği projelerini sürdürüyor. Bu kapsamda Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi tarafından ‘Bir Demlik Sohbet’ sloganı ile apartmanlara ziyaretler gerçekleştiriliyor.

KAYMEK Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi danışmanları aracılığı ile ailelere yönelik yapılacak ziyaretlerde, ‘bir bardak çayınızı içip, uzman ekibimizle aileye dair konular konuşuyoruz’ anlayışıyla hareket ediyor.

2024 yılının ilk “Bir Demlik Sohbet” programı yapıldı

Uzman danışmanlar, aileye yönelik konularda vatandaşların sorunlarına parmak basıyor. Bu kapsamda, 2024 yılının ilk “Bir Demlik Sohbet” programı doğrultusunda evlere konuk olan psikologlar Nur Yağmur Çöl ve Melike Sena Duran, çocukluk dönemi gelişim ve farklılıkları konusunda bilgiler verdi.

 

 

Hibya Haber Ajansı

KAYMEK “Bir Demlik Sohbet” ile evlere konuk oluyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanı Güler, IKBY Başkanı Barzani ile bir araya geldi
Milli Savunma Bakanı Güler, IKBY Başkanı Barzani ile bir araya geldi
İran’daki seçimler sona erdi
İran’daki seçimler sona erdi