Bakan Ersoy, Başkan Gürkan'ı ziyaret etti

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

89 kez okundu.
Bakan Ersoy, Başkan Gürkan'ı ziyaret etti Advert

6 Şubat depremlerinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Bundan bir yıl önce Türkiye’de asrın felaketi ve kıyametin provası dediğimiz büyük bir felaket yaşadık. Milletimizin başı sağ olsun. Malatyamız da bu depremde en fazla etkilenen illerden biriydi. Bin 248 vatandaşımızı bu depremde kaybettik. Malatya’daki deprem kayıplarımıza da Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.” dedi.

6 Şubat’ın çok zor bir gün olduğun belirten Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ise, “Bu büyük afette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileyerek sözüme başlamak istiyorum. Elimden gelen desteği ben devlet adamı olduğum sürece devam ettireceğim. Görev sürem dolduktan sonra da vatandaş olarak geleceğim, her fırsatta sizleri ziyaret edeceğim. Malatya çok güzel bir şehir. İnşallah eski günlerinden daha güzel daha planlı daha düzgün bir şehir olacak. Milletimize geçmiş olsun diyorum. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.” açıklamalarını yaptı.

Hibya Haber Ajansı

Bakan Ersoy Başkan Gürkan'ı ziyaret etti
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanı Güler, IKBY Başkanı Barzani ile bir araya geldi
Milli Savunma Bakanı Güler, IKBY Başkanı Barzani ile bir araya geldi
İran’daki seçimler sona erdi
İran’daki seçimler sona erdi