Yazar Metin Erdoğan, Başkan Büyükerşen’i ziyaret etti

Yürüyen Köşk Derneği Başkanı Araştırmacı-Yazar Metin Erdoğan, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

435 kez okundu.
Yazar Metin Erdoğan, Başkan Büyükerşen’i ziyaret etti Advert

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Yürüyen Köşk Derneği Başkanı Araştırmacı-Yazar Metin Erdoğan’ı makamında ağırladı.

Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Ziraat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Selma Güder ve beraberindeki heyet ile Büyükerşen’i ziyaret eden Erdoğan, Kent Konseyi’nin düzenlediği “Atatürk’ün Doğa Sevgisi ve Yürüyen Köşk” adlı konferansa katılmak üzere Eskişehir’e geldiğini belirterek, Büyükerşen’e nazik misafirperverliği nedeniyle teşekkür etti.

Erdoğan, Büyükerşen’in Atatürk ve Cumhuriyet kenti Eskişehir’e büyük hizmetlerde bulunduğunu, Eskişehir’de hayata geçen projelerde çevrenin korunmasının çok önemli olduğunu ifade etti.

Büyükerşen de nazik ziyaret dolayısıyla Erdoğan ve beraberindeki heyete teşekkür ederek “Zamanı Durduran Saat” adlı kitabını imzalayarak hediye etti. Atatürk ve Eskişehir üzerine karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

Hibya Haber Ajansı

Yazar Metin Erdoğan Başkan Büyükerşen’i ziyaret etti
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanı Güler, IKBY Başkanı Barzani ile bir araya geldi
Milli Savunma Bakanı Güler, IKBY Başkanı Barzani ile bir araya geldi
İran’daki seçimler sona erdi
İran’daki seçimler sona erdi