Şanlıurfa'da tarımsal üretim planlaması ve sözleşmeli üretim toplantısı yapıldı

Şanlıurfa Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet AKSOY, Bakanlığımız bağlı ve ilgili kurum ve kuruluş Müdürleri katılımı ile GAPTAEM ev sahipliğinde “Tarımsal Üretim Planlaması ve Sözleşmeli Üretim” Şanlıurfa ili toplantısı gerçekleştirildi.

1816 kez okundu.
Şanlıurfa'da tarımsal üretim planlaması ve sözleşmeli üretim toplantısı yapıldı Advert

Bakan Danışmanı Dr. İhsan KULALI, Bakanlığımızın Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcısı İhsan EMİRALİOĞLU, Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet KİLCİ, Hayvancılık Genel Müdürlüğü Islah Daire Başkanı Dr. Engin ÜNAY, Strateji Geliştirme Başkanlığı Yönetim Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Abdullah VURAL, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü Kontrol Grup Sorumlusu Hüseyin KARCI, Şanlıurfa Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet AKSOY, Bakanlığımız bağlı ve ilgili kurum ve kuruluş Müdürleri katılımı ile GAPTAEM ev sahipliğinde “Tarımsal Üretim Planlaması ve Sözleşmeli Üretim” Şanlıurfa ili toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıda İl Müdürü Mehmet AKSOY’un açış konuşması ve sunumunun ardından Bakanlığımız Genel Müdürleri ve Daire Başkanları tarafından yapılan planlama sunumları yapıldı. İlimiz amirlerinin konuyla ilgili uygulamaya yönelik soru ve önerileri dinlendi. Planlamanın uygulanmasında lokal alanda potansiyel sorunlara yönelik çözüm önerileri detaylandırıldı.
Toplantıda bağlı kuruluşlar arasında Koordinasyonun güçlendirileceği ifade edildi.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rize’de trafik kazası
Rize’de trafik kazası
Çelik: İsrail'in basın mensuplarını hedef almasını lanetliyoruz
Çelik: İsrail'in basın mensuplarını hedef almasını lanetliyoruz