Başkan Aksoy'un Seçim Bürosu Açılışı Mitinge Dönüştü

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy'un seçim bürosu açılışı adeta mitinge dönüştü.

1945 kez okundu.
Başkan Aksoy'un Seçim Bürosu Açılışı Mitinge Dönüştü Advert

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy'un seçim bürosu açılışı adeta mitinge dönüştü.

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’un her akşam ilçe halkıyla buluşacağı Seçim Bürosu’nun açılışı, muhteşem bir katılımla yapıldı. Seçim bürosu açılışına TBMM Başkanvekili ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ beraberinde Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Ak parti il Yönetim kurulu üyeleri, AK Parti ilçe başkanı Yusuf Çakmak, ve ilçe teşkilatı yönetimi AK Parti ilçe Gençlik kolları başkanı Recep Çetintaş ve yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Meral Kaya Ve Yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Remzi Özaydın, MHP İlçe Yönetim kurulu üyeleri, STK başkan ve Temsilcileri katıldı. Bozovalı vatandaşların da adeta akın ettiği seçim bürosu açılışı gece geç saatlere kadar binlerce kişiyi ağırladı.

TBMM Başkan vekili Bekir Bozdağ, Ak Parti Yerel Yönetimler başkan yardımcısı Mahmut Kaçar, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Çakmak, Gençlik Kolları Başkanı Recep Çetintaş, AK Parti Bozova Belediye Meclis Üyesi Adayları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen seçim bürosunun açılışı, miting havasında gerçekleşti.

Seçimlerden önce olduğu gibi seçim sürecinde de seçimlerden sonra da her zaman Bozovalılarla birlikte olacaklarını, ilçeyi halkla birlikte yönetmeye, dertlere çare olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Suphi Aksoy, seçim sürecinde her akşam burada vatandaşlarla buluşacaklarını söyledi.

Açılış törenine katılan Bozova merkez ve Kırsal mahallelerde vatandaşlara teşekkür eden Başkan Aksoy “Gerek burada gerekse sahada görüştüğümüz tüm vatandaşlarımız, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve bizleri destekleyeceklerini gönülden ifade ediyorlar. Bugün buradaki muhteşem coşku da bunun bir göstergesidir. Türkiye yüzyılında Bozova'yı geleceğe birlikte hazırlayacağımız tüm Bozovalı hemşerilerimize şükranlarımı sunuyor, onların emrinde olduğumuzu bir kez daha beyan ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir İtfaiyesi orman yangınlarına karşı nöbet tutuyor
İzmir İtfaiyesi orman yangınlarına karşı nöbet tutuyor
DSÖ Genel Direktörü Ghebreyesus, Sir Liam Donaldson ile görüştü
DSÖ Genel Direktörü Ghebreyesus, Sir Liam Donaldson ile görüştü