Eyyübiye’de Mehmet Ekinci’ye yoğun ilgi ve destekler sürüyor..

Şanlıurfa'nın Eyyubiye ilçesinde seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Yeniden Refah Partisi'nin Eyyubiye Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci, mahalle ziyaretleri ve toplantılarla halkın nabzını tutmaya devam ediyor.

3654 kez okundu.
Eyyübiye’de  Mehmet Ekinci’ye yoğun ilgi ve destekler sürüyor.. Advert

Şanlıurfa'nın Eyyubiye ilçesinde seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Yeniden Refah Partisi'nin Eyyubiye Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci, mahalle ziyaretleri ve toplantılarla halkın nabzını tutmaya devam ediyor. Son olarak, Hayati Harrani mahallesinde gerçekleşen bir toplantıya katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Ekinci, seçim sürecinde aktif olarak mahallelerdeki toplantılara ve etkinliklere katılım sağlayarak halkın sorunlarını dinliyor ve çözüm önerilerini paylaşıyor. Bu kapsamda Hayati Harrani mahallesinde Yeniden Refah Partisi meclis üyesi adayı Abdulkerim Koç'un düzenlediği mahalle toplantısına katıldı.

Sosyal medya hesabından bu anı paylaşan Ekinci, "Seçim çalışmaları sürüyor. Hayati Harrani mahallemizde meclis üyesi adayımız Abdulkerim Koç’un düzenlemiş olduğu mahalle toplantısına katıldık. Bu muhabbet bizim Eyyübiyemizi Yeniden Refah’a kavuşturmamız için çalışmalarımızda güç veriyor. Hepsine çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Mahalle sakinleriyle yapılan bu samimi buluşmada, Ekinci'nin belediye başkanlığına adaylığıyla ilgili vizyonu ve projeleri hakkında da bilgi verildi. Katılımcı bir yönetim anlayışı ve halkın taleplerine duyarlı bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini vurgulayan Ekinci, Eyyubiye'nin refahını artırmak için kararlılıkla çalışacaklarını belirtti.

Mahalle sakinlerinden gelen soruları da tek tek yanıtlayan Ekinci ve ekibi, halkın görüşlerini dinleyerek belediye hizmetlerini daha etkili ve verimli hale getirme sözü verdi. Eyyubiye'nin tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkarak, yaşam kalitesini yükseltmek için çaba harcayacaklarını belirten Ekinci, vatandaşların desteğiyle başarılı bir belediyecilik dönemi geçireceklerine inandığını ifade etti.

Seçim sürecindeki etkin çalışmalarıyla dikkat çeken Ekinci, vatandaşların güvenini kazanarak Eyyubiye'nin geleceği için umut veriyor.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKUT, mart ayında 12 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirdi
AKUT, mart ayında 12 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirdi
DSÖ: Gazze’deki insani yardım misyonlarının sorunsuz geçişe ihtiyacı var
DSÖ: Gazze’deki insani yardım misyonlarının sorunsuz geçişe ihtiyacı var