Saadet Partili belediye başkan adayı ve teşkilat mensuplarına saldırı

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Birol Aydın, partisinin Bahçelievler'deki seçim çalışmaları sırasında Saadet Partisi Bahçelievler Belediye Başkan adayı Yaşar Avcı ve teşkilat mensuplarına yönelik yapılan saldırıya ilişkin açıklama yaptı.

1063 kez okundu.
Saadet Partili belediye başkan adayı ve teşkilat mensuplarına saldırı Advert

Saadet Partisi Bahçelievler Belediye Başkan adayı Yaşar Avcı ve teşkilat mensuplarına seçim çalışmaları sırasında bıçaklı saldırı gerçekleşti. Şirinevler Mahallesinde yaşanan olayda, esnaf ziyaretinde bulunan Saadet Partili gruba sözlü ve bıçaklı saldırıda bulunuldu. Saldırıyla ilgili suç duyurusunda bulunulurken saldırgan da gözaltına alındı.

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Birol Aydın, Kocasinan Şehit Mehmet Aydın Polis Merkezi Amirliği’nin önünde konuya ilişkin açıklama yaparak, şunları söyledi:

“Şükür ki ileri derecede bir durum yok. Suç duyurusunda bulunuldu, gerekli işlemler yapılacak. Savcılığa intikal etti. Tabi bu tip durumlar, seçim sathında hiç de arzu etmediğimiz hadiselerdir. Bir kısım siyasilerin yanlış tutumları, seçmenin tutum ve davranışlarını bu yönde etkiliyor. Biz arkadaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz. Ama bu durumu da kabul etmediğimizi, kabul edemeyeceğimizi ifade ediyoruz.”

 
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı