Özşavlı: "Paralı Troller Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Büyük Zarar Veriyor!"

Ak Parti'nin eski Şanlıurfa Milletvekili ve önde gelen isimlerinden Prof. Dr. Halil Özşavlı, son zamanlarda sosyal medyada etkili olan paralı trollerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a büyük zarar verdiğine dikkat çekti.

1138 kez okundu.
Özşavlı: Advert

Özşavlı'dan Çarpıcı İtiraf: "Paralı Troller Erdoğan'a Zarar Veriyor!"

Ak Parti'nin eski Şanlıurfa Milletvekili ve önde gelen isimlerinden Prof. Dr. Halil Özşavlı, son zamanlarda sosyal medyada etkili olan paralı trollerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a büyük zarar verdiğine dikkat çekti. Özşavlı, özellikle Yeniden Refah Partisi'nin Şanlıurfa mitingini yanıltıcı bilgilerle paylaşan bazı troll gazetecileri eleştirdi.

Ak Parti eski Şanlıurfa milletvekili Prof. Dr. Halil Özşavlı, sosyal medyada faaliyet gösteren paralı trollerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a büyük zarar verdiğini iddia etti. Özşavlı, özellikle Yeniden Refah Partisi'nin Şanlıurfa mitingiyle ilgili paylaşımlarda bulunan ve yanıltıcı bilgiler veren troll gazetecilerin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yanılttığını belirtti.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Özşavlı, "İtibar suikastçisi paralı troller, böyle yaparak Cumhurbaşkanına hizmet mi etmiş oluyor yoksa onu sırtından bıçaklamış mı oluyor?" ifadelerini kullandı. Açıklamasında, troll gazetecilerin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik yanıltıcı paylaşımlarıyla ilgili ekran görüntülerini de paylaşan Özşavlı, bu durumun Cumhurbaşkanı ve Ak Parti'nin inandırıcılığına gölge düşürdüğünü vurguladı.

Özşavlı, "Herkesin bildiğine, gördüğüne hatta bizzat deneyimlediğine insanların aklıyla alay edercesine 'aslında yok, var olmamış, görmedim, duymadım...' diyen bazı zavallı, itibar suikastçisi paralı troller böyle yaparak Cumhurbaşkanına hizmet mi etmiş oluyor yoksa onu sırtından bıçaklamış mı oluyor?" şeklinde sert sözlerle eleştirdi.

Bu tür trollerin, kendi makamlarını korumak adına Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yalan söylemekten çekinmediğini belirten Özşavlı, "Onlar 'her şey çok güzel, uçuyoruz, her şekilde kazanıyoruz' demekten çekinmezler. Biz ise ne pahasına olursa olsun HAKİKATİ haykırırız!" diyerek farklarını ortaya koydu.

 

Sosyal medya hesabından troll gazeteciler Melik Yigitel, Zafer Şahin, Hacı Yakışıklı ve Yusuf Alabardı'nın paylaşımlarının ekran görüntülerini paylaşan Özşavlı, "Bu troll gazeteciler Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı yanıltıyorlar." ifadelerini kullandı. Özşavlı, bu tür yanıltıcı paylaşımların Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hizmet mi ettiği yoksa ona sırtından bıçaklama mı anlamına geldiğini sorguladı.

Açıklamasında "İtibar suikastçisi paralı troller böyle yaparak Cumhurbaşkanına hizmet mi etmiş oluyor yoksa onu sırtından bıçaklamış mı oluyor??" diye soran Özşavlı, bu tür trollerin Ak Parti'nin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın inandırıcılığına gölge düşürerek en büyük zararı verdiklerini belirtti.

Özşavlı, "Herkesin bildiğine, gördüğüne hatta bizzat deneyimlediğine insanların aklıyla alay edercesine 'aslında yok, var olmamış, görmedim, duymadım..' diyen bazı zavallı, itibar suikastçisi paralı troller böyle yaparak Cumhurbaşkanına hizmet mi etmiş oluyor yoksa onu sırtından bıçaklamış mı oluyor??" ifadeleriyle trollerin tehlikeli etkilerine dikkat çekti.

Son olarak, "Bunu bile bile yapan veya yaptıran en büyük HAİNDİR!! Aslında onlarla aramızdaki fark bu. Onlar kendi makamlarını korumak için Cumhurbaşkanına yalan söylemekten; 'efendim her şey çok güzel, uçuyoruz, her şekilde kazanıyoruz' demekten çekinmezler biz ise ne pahasına olursa olsun HAKİKATİ haykırırız!" diyen Özşavlı, doğruların savunulması gerektiğine vurgu yaptı.

Bu açıklamalar, sosyal medyada gündem olan paralı trollerin etkileri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik yanıltıcı paylaşımların tartışmalarını yeniden gündeme getirdi.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı