Şanlıurfa'da Seçim Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak'ın başkanlığında, ilçe kaymakamları, il ve ilçe güvenlik birimi amirleri ile ilgili kurum yöneticilerinin katılımıyla önemli bir toplantı düzenlendi.

303 kez okundu.
Şanlıurfa'da Seçim Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi Advert

 

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak'ın başkanlığında, ilçe kaymakamları, il ve ilçe güvenlik birimi amirleri ile ilgili kurum yöneticilerinin katılımıyla önemli bir toplantı düzenlendi. Seçim Güvenliği Koordinasyon Toplantısı, seçim sürecinin sağlıklı ve güvenli bir şekilde ilerlemesi için önemli adımların ele alındığı bir platform oldu.

Toplantıda, 31 Mart'ta yapılacak olan seçimler öncesinde alınacak güvenlik tedbirleri, olası riskler ve bu risklere karşı alınacak önlemler masaya yatırıldı. Vali Şıldak, seçim sürecinin demokratik bir ortamda geçmesi ve halkın güvenliğinin sağlanması için gerekli tüm çalışmaların titizlikle yürütüleceğini vurguladı.

Özellikle seçim döneminde artan hassasiyet nedeniyle, adayların güvenliği, oy kullanma sürecindeki düzen ve denetimler, sandık güvenliği gibi konuların üzerinde duruldu. Toplantıda ayrıca, vatandaşların sandık başına güvenle gitmeleri için gerekli tedbirlerin alınması ve herhangi bir olumsuzluğa meydan verilmemesi için neler yapılabileceği detaylı bir şekilde ele alındı.


 

# Şanlıurfa'da seçim güvenliği Gerçekleştirildi Toplantısı # SON DAKİKA | DAKİKA | ile bir Şanlıurfa OLAN Tüm
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı